دعاوی حقوقی

بهترین وکیل مشهد | لیست ۱۰ تایی از بهترین وکلای مشهد

بهترین وکیل مشهد

فهرست مطالب

 

 انتخاب وکیل خوب برای گرفتن حق قانونی کار بسیار سختی است، چراکه موکل کلیه اطلاعات پرونده حقوقی خود را در اختیار وکیل قرار می‌دهد. برای برعهده گرفتن کارهای حقوقی افراد،بین وکیل و موکلین قراردادی منعقد می‌شود که طبق آن وکیل موظف به انجام کارهای حقوقی موکل خود است. در شهرهای مختلف وکلای خبره و کار درست زیادی وجود دارد،ما در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل مشهد را مورد بررسی قرار دهیم. برای این منظور بهتر است با ویژگی‌های بهترین وکیل مشهد آشنا شوید. 

یکی از شرایط انتخاب بهترین وکیل مشهد توجه به صداقت و امانت‌داری او است،علاوه بر آن داشتن وجدان کاری،برخورد مناسب،تسلط بر کار و … در انتخاب بهترین وکیل مشهد تاثیرگذار خواهد بود. 

لیست بهترین وکلای مشهد

در این مقاله ۱۰ مورد از برترین وکلا در شهر مشهد را مورد بررسی قرار می‌دهیم که شما بتوانید با خیال راحت یکی از بهترین‌ها را برای مشکلات حقوقی خود انتخاب کنید.

درخواست وکیل - وکیل نوین

برای ارتباط با بهترین وکیل مشهد و مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری رایگان اینجا کلیک کنید.

سامانه وکیلم باش با فراهم کردن لیست ۱۰تایی از وکلای برتر مشهد،انتخاب بهترین وکیل مشهد را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی،گره‌ای در کارتان افتاده،به کمک بهترین وکیل مشهد باز شود.ما در این مقاله به معرفی ۱۰ تا از بهترین وکیل مشهد می‌پردازیم.

معرفی بهترین وکیل مشهد

در دنیای مدرن و رقابتی امروز،همه مردم کم و بیش با مشکلات حقوقی که گاه ناخواسته بر سرشان آوار شده،مواجه شده‌اند. این مشکل می تواند یک دعوای ساده،سر پرداخت شارژ ساختمان و داد و بیداد همسایه ها باشد تا بالا پایین کردن پله های دادگاه برای راضی کردن جناب قاضی و شاکی بدپیله! پس به اصطلاح این شتریست که روزی درِ خانه همه ما می خوابد!

فقط بعضیها چون راه و روش درست را بلد نیستند،از روی ناآگاهی به چاه میفتند.اینجاست که بهترین وکیل مشهد می توانند در نقش فرشته ای مهربان ظاهر شوند و با آگاهی کامل از فوت و فن های کتاب قانون شما را از دام گرفتاری نجات دهند و نگذارند تجربه تلخی مثل باقی فریب خورده ها پیدا کنید. 

قسمت جذاب ماجرا که دلتان را حسابی خنک می کند،این است که بهترین وکیل مشهد در سامانه بجز رهایی‌‌‌تان از شر بچه زرنگ ها و جامعه ستیزهای مجرم،با چوب قانون چنان درس عبرتی به آنها می دهند که تا مدتها از یاد نبرده و فکر آزار و اذیت دوباره را به کلی فراموش می کنند.نگذارید آدم بدهای دنیا شما را سوژه خنده کنند و هر جا میروند لاف بزنند چطور فریبتان داده اند؛

بجای درگیری مستقیم و عصبی شدن،بهتر است قانونی آنها را گوشمالی دهید. شما که اعصابتان را از سر راه نیاورده اید. بیخود با افراد مجرم درنیفتید چرا که جز شما قطعاً تجربه های موفق دیگری در خیانت و فریب،کلاهبرداری و بالا کشیدن سرمایه مردم شرافتمند و درستکار دارند.بگذارید مردان و زنان دنیای وکالت،آنها را به سزای اعمال زشتشان برسانند.

برای آشنایی با بهترین وکیل طلاق ۱۰ روزه در مشهد اینجا کلیک کنید.

نیاز نیست خودتان دنبال آدرس بهترین وکیل مشهد،سرگردان شوید.ما کار شما را راحت کرده ایم.لیست اسامی،آدرس و شماره تماس همه متخصصین وکالت یکجا برایتان گلچین شده است.کافیست در سایت روی دکمه درخواست بزنید تا بلافاصله نام و شماره تلفن بهترین وکیل مشهد را نشان دهیم. آن هم نه یکی،دو تا !! در ضمن،بر اساس نوع مشکلتان،وکلایی که تخصششان حل پرونده هایی نظیر شماست نمایش داده می شود. 

وکلای باتجربه سامانه،جزء چهره های مطرح مشاوره و خدمات حقوقی در شهر مقدس مشهدند که با صدها نمونه پرونده موفق،با روی باز آماده پاسخگویی و حل مشکلات شما هستند. تمام پرونده های حقوقی و کیفری سنگین و حتی مسائل و دل نگرانی های ساده شما با یک تماس ساده، قابل پیگیری از طرف آنهاست.

در ادامه از امکانی ویژه که مخصوصاً برای جلب اعتماد و رضایت شما بزرگواران ایجاد شده صحبت می کنیم. یک هدیه ویژه برای مراجعین سامانه داریم!

مشاوره حقوقی حضوری رایگان با بهترین وکیل مشهد

اگر شما به دنبال مشاوره حقوقی حضوری رایگان هستید،ما همچنین این خدمت را به شما ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید و یک جلسه ملاقات حضوری با وکیل ما رزرو کنید.این خدمت رایگان است و شما می‌توانید در مورد پرونده حقوقی خود با وکیل ما مشورت کنید.

معمولاً،زمان‌هایی که برای ملاقات حضوری در دفتر وکالت ما در نظر می‌گیریم، شامل ساعات اداری در روزهای هفته است. بااین‌حال، در صورت لزوم،می‌توانیم برای شما زمانی غیراداری نیز در نظر بگیریم.لازم به ذکر است که خدمات مشاوره حضوری با وکیل ما برای شما به‌صورت رایگان ارائه می‌شود و هیچ‌گونه هزینه‌ای برای آن دریافت نمی‌شود.

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای مشهد

شما می‌توانید از مشاوره تلفنی با مبلغ ۱۰۰ هزار تومان استفاده کنید.این مشاوره تلفنی می‌تواند شامل پاسخ به سؤالات شما در مورد قوانین و مقررات مختلف باشد و یا مشاوره در مورد پرونده حقوقی شما. 

تیم ما در وکالت در مشهد،به دنبال ارائه خدمات حقوقی باکیفیت و رضایت مشتریان است.درصورتی‌که به دنبال یک وکیل در مشهد هستید و یا نیاز به مشاوره حقوقی دارید،لطفاً با ما تماس بگیرید و از خدمات حقوقی ما بهره‌مند شوید.

چنانچه دنبال بهترین وکیل مشهد هستید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰ و ۰۵۱۳۶۱۴۱۱۱۱ و ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷ و ۰۹۱۵۶۲۲۲۲۱۳

بهترین وکیل مشهد چطوره می تونه به من کمک کنه؟

متقاضیان ابتدا با تکمیل فرم درخواست وکیل متناسب با موضوع انتخابی،اطلاعات بهترین وکیل مشهد به محض تکمیل فرم برای ایشان ارسال میگردد. در صورتی که با بهترین وکیل مشهد ارتباط گرفته و از مشاوره تلفنی رضایت داشتید و یا نیاز به بررسی دقیق تر مدارک شما می باشد،از وکیل مربوط نوبت گرفته و به دفتر ایشان مراجعه می نمایید.

لیست ۱۰ تایی از بهترین وکیل مشهد

نام و نام خانوادگی استان شهر سوابق اجمالی وکیل
علی بهروش خراسان رضوی مشهد متخصص دعاوی حقوقی و خانواده
علی قاسمی خراسان رضوی مشهد متخصص موضوعات کیفری و خانواده
سید مجتبی علوی خراسان رضوی مشهد متخصص دعاوی خصوصی
مهناز دلاویز خراسان رضوی مشهد متخصص دعاوی خانواده
علیرضا امامی روشناوند خراسان رضوی مشهد متخصص حقوقی و کیفری
امیر راما صالح خراسان رضوی مشهد متخصص حقوقی و کیفری
حسین نجفی خراسان رضوی مشهد متخصص کیفری و ملکی
صدیقه مصدق صدیقی خراسان رضوی  مشهد متخصص حقوقی و خانواده
حسین جعفری زاده خراسان رضوی مشهد متخصص حقوقی و کیفری
سیده شیما رضایی خراسان رضوی مشهد متخصص حقوقی و کیفری
مهدی طالبیان خراسان رضوی مشهد متخصص ملکی و حقوقی
مینا ذوالفقاری خراسان رضوی مشهد متخصص حقوقی و کیفری
بتول دانشجو خراسان رضوی مشهد متخصص کیفری
سعیده عسگر پور خراسان رضوی مشهد متخصص کیفری و خانواده
محبوبه جلالی خراسان رضوی مشهد متخصص کیفری و خانواده
حسین رضایی مقدم خراسان رضوی مشهد متخصص کیفری و حقوقی

 

دکتر بهروش۱- علی بهروش

ایشان وکیل کار آموز و جزء وکلای مرکز خراسان رضوی می باشند. و همچنین بنبان گذار سامانه وکیل نوین و دانش پژوه مقطع دکتری حقوق خصوصی هستند که از تونایی بالایی در دفاع از حق و حقوق موکل و داشتن تعهد در کار و مسلط بودن به قوانین و آخرین رویه های دادگاه برخوردارند.

و در پرونده های از جمله ملکی خانواده حقوقی طلاق و شناسنامه و غیره…. تخصص لازم را دارند.

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

۲-علی قاسمیوکیل علی قاسمی

علی قاسمی یکی دیگر از بهترین وکیل مشهد می باشد. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه بخشی از رزومه ایشان است.از دیگر بخش های رزومه وکیل قاسمی می توان به مدیر عامل و عضو هیات مدیره موسسه حقوقی و داوری، کارشناس سابق دفتر حمایت حقوقی و قضایی از ایثارگران و و عضو فعال سازمان بسیج حقوق دانان اشاره کرد.

تجربه تخصص و تعهد ایشان از بارزترین ویژگی ایشان می باشد که منجر به قرار گرفتن در لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل مشهد شدش. بیش از ده سال سابقه وکالت وکیل علی قاسمی که منجر به بالاترین موفقیت در پرونده ها شده است، بیانگر توانایی ایشان است.

برای اعطای وکالت به  علی قاسمی،یکی از وکیل‌های خوب مشهد،می‌توانید با ایشان از مسیر های ذیل در ارتباط باشید.

 

ارتباط با وکیل    

                                                                          

سید مجتبی علوی۳-سید مجتبی علوی

سید مجتبی علوی وکیل پایه یک دادگستری و دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی. از وکلای با سابقه مشهد است.

۱۶ سال سابقه وکالت موفق آمیز ایشان و رضایت موکلان گواه این مطلب است.

برای اعطای وکالت به سید مجتبی علوی یکی از بهترین وکیل مشهد ، می‌توانید با ایشان از مسیر های ذیل در ارتباط باشید.

 

 

 

ارتباط با وکیل 

 

 

۴- مهناز دلاویزوکیل مهناز دلاویز

در ادامه لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل مشهد به خانم مهناز دلاویز می رسیم.وکیل مهناز دلاویز وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی می باشند. ایشان در مقطع  کارشناسی ارشد به مطالعه حقوق خصوصی پرداخته اند و جز یکی از بهترین وکیل مشهد حساب می شوند.

وکیل دلاویز به صورت تخصصی در مورد پرونده های خانواده از جمله دعاوی طلاق، حضانت ،استرداد جهیزیه ،الزام به ثبت ازدواج، نفقه ،تمکین و ارث کار می کنند. در صورتی که نیاز به وکیل خانواده دارید، با توجه به رضایت موکلان و به نتیجه رسیدن پرونده ها ما وکیل مهناز دلاویز را به شما معرفی میکنیم.

برای اعطای وکالت به مهناز دلاویز یکی از وکیل‌های خوب مشهد، می‌توانید با ایشان از مسیر های ذیل در ارتباط باشید.

 

ارتباط با وکیل

 

وکیل علیرضا امامی

۵-علیرضا امامی روشناوند

یکی دیگر از بهترین وکیل مشهد علیرضا امامی روشناوند وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از سال ۸۵ کار وکالت خود را در شهر مشهد می باشد و در مدت ۱۶ سال کار وکالت توانسته به عنوان بهترین وکیل مشهد و مسولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود زمینه فعالیت وکیل آقای علیرضا امامی شامل پرونده های حقوقی بالاخص دعاوی بانکی ، کیفری ، و خانواده می باشد .

برای حضور در دفتر وکالت علیرضا امامی روشناوند بهترین وکیل مشهد و اعطای وکالت به ایشان، می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 

 

ارتباط با وکیل

 

وکیل امیر راما صالح۶-امیر راما صالح

از بهترین وکیل مشهد امیر راما صالح وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، اشتغال به وکالت را از سال ۱۳۹۰ آغاز نمودند. ایشان کارشناس ارشد رشته حقوق مالکیت فکری از دانشگاه دولتی قم بوده در مقطع دکتری حقوق خصوصی نیز تحصیل نموده است. همچنین ایشان با دانشگاه ها و مراکز عالی مشهد به عنوان مدرس همکاری داشته اند و با بیش از یک دهه سابقه وکالت در مشهد، امیر راما صالح موفق شده در امور حقوقی، تجاری، کیفری و خانواده پرونده های زیادی را به نتیجه مطلوب موکلین برساند و حقوق تضییع شده آنان را استیفا نماید.

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

حسین نجفی

۷-حسین نجفی

حسین نجفی وکیل دادگستری در شهر مشهد ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران در رشته حقوق جزا و جرم شناسی دارای پروانه وکالت به شماره ۶۴۸۱۱  از سال ۱۳۹۹ کار وکالت خود را آغاز نموده و جزو یکی از بهترین وکیل مشهد بحساب می آید.

ایشان مولف دو عنوان کتاب می باشد. لازم به ذکر است ایشان علاوه بر وکالت فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه تهران نیز می باشد و جزو نخبگان کشوری هست.

اقای نجفی با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیبری ، خانوادگی ، ملکی ، وکالت اتباع در دریافت اقامت و تابعیت و کلاهبرداری دارای پرونده های موفقی زیادی بوده و سابقا در دانشگاه های زیادی تدریس داشته و هم اکنون هم تدریس دارند و علاوه بر کتب تالیفی مقالات زیادی هم نوشته اند.

 

ارتباط با وکیل

 

حسین جعفری زاده۸- حسین جعفری زاده

وکیل پایه یک دادگستری و دارای ۲۰ سال سابقه فعالیت در حوره سلامت و امنیت غذایی می باشند همچنین عضو موسس و بازرس انجمن صنفی مسئولان و دستیاران بهداشتی عضو سابق کمیسیون رفاهی و عضو کمیسیون پارلمانی مرکز وکلای خراسان رضوی. گذراندن دوره داوری و میانجیگری و دوره های تخصصی اداره کار سابقه سالها فعالیت در عرصه وکالت و قبول پرونده های کیفری ,حقوقی و خانواده و به عنوان یکی از بهترین وکیل ها در مشهد توسط مردم انتخاب شده اند از ویژگی های بارز این وکیل:

  • علم و دانش کافی و تجربه عملی
  • بر عهده گرفتن پرونده های دشوار
  • وفا داری و دلسوزی در امر وکالت 
  • امانت داری اسرار موکل

 

ارتباط با وکیل

 

 

بتول دانشجو

۹- بتول دانشجو

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و موفق به گرفتن رتبه ۸ کانون وکلای استان خراسان رضوی شده اند. همچنین دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه فردوسی مشهد می باشند. متخصص دعاوی کیفری حقوقی خانواده

 

 

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

۱۰-محبوبه جلالی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد متخصص در امور خانواده و حقوقی و کیفری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی علاوه بر این موارد ایشون چند سال سابقه تدریس هم داشتند.

 

ارتباط با وکیل

 

۱۱-حسن رضایی مقدم

✔️ فارغ التحصیل دانشگاه پلیس تهران(۱۳۸۴)

✔️ ۱۲ سال سابقه خدمت در نیروی انتظامی

✔️  مدرس دروس حقوقی و کیفری 

✔️ وکیل پایه یک دادگستری( کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی )

✔️ مشاوره و قبول وکالت در تمامی پرونده‌های حقوقی و کیفری 

ارتباط با وکیل

مشاوره تلفنی و معرفی بهترین وکیل مشهد اینجا را کلیک کنید.

وکلای طلاق مشهد

امروزه با توجه به بالا رفتن آمار طلاق،دادگاه خانواده جزو شلوغ‌ترین مراجع قضایی محسوب می‌شود.به طوری‌که این آمار در سال ۱۴۰۰ رشد ۱۶ درصدی داشته است،به عبارتی این میزان حدود ۱۴۰ هزار درخواست بود.افراد معمولا در این زمینه آگاهی کافی ندارند و این امر موجب ایجاد مشکلات مختلف و طولانی شدن پروسه طلاق شده است. 

به ساکنین شهر مشهد که دچار این مشکلات و دعاوی خانوادگی هستند،توصیه می‌شود افراد با انتخاب بهترین وکیل مشهد و سپردن کار خود به وکیل متخصص این مشکل را به سرعت حل کنند.در صورتی که افراد قصد طلاق توافقی داشته باشند،می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان و بدون حضور در مراجع قضایی،کار خود را با نتیجه مطلوب به پایان برسانند.معمولا طلاق‌های یک‌طرفه زمان بیشتری می‌طلبد و بهتر است از وکیلی متخصص در این زمینه کمک گرفته شود.

برای آشنایی بیشتر با وکیل طلاق در مشهد می توانید اینجا را کلیک کنید و مقاله مرتبط را بخوانید.

وکلای طلاق توافقی در مشهد

طلاق توافقی نوعی از طلاق است که زوجین برای طلاق راضی بوده و سر مسائلی از جمله مهریه و نفقه و استرداد جهیزیه و حضانت در صورت داشتن فرزند با هم توافق می کنند. پروسه طلاق توافقی در حالت عادی بین سه الی شش ماه زمان می برد ولی شما اگر از وکلای متخصص وکیل نوین کمک بگیرید بدون حضور طرفین دعوا تا ده روز کاری طلاق شما را ثبت می کنند.

وکلای کلاهبرداری در مشهد

در شهر مشهد نیز مانند تمام شهرهای دیگر جرائمی مثل کلاهبرداری به کرات دیده می‌شود.برخی از این کلاهبرداری‌ها شامل کلاهبرداری اینترنتی،ساده و مشدد (این نوع کلاهبرداری به واسطه کارمندان دولت یا نهادهای انقلابی انجام می‌شود) هستند.مجازات هر نوع کلاهبرداری،بسته به نوع و شدت آن دارای حبس و جرائم نقدی خواهد بود. 

طبق ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین اختلاس و ارتشا،کلاهبرداری یعنی «کسانی که از دروغ و تقلب مردم را به شرکت‌ها،کارخانه‌ها، موسسات یا اموال و اختیارات ناموجود و واهی فریب می‌دهند.البته این موضوع در مورد ترساندن غیرواقعی افراد،استفاده از اسم و عناوین جعلی و وسایل تقلبی از جمله اسناد و امواد،قبوض و … برای تحصیل مال به صورت کلاهبرداری صدق می‌کند.» جریمه این افراد علاوه بر رد اصل مال به صاحبش،پرداخت جزای نقدی و حبس از یک تا هفت سال نیز خواهد بود. 

در صورت وجود هرگونه کلاهبرداری،شما می‌توانید به وسیله بهترین وکیل مشهد این مشکلات را در سریع‌ترین زمان ممکن حل کنید. 

وکیل چک در مشهد

مشکلات مربوط به چک معمولا شامل صدور چک بی محل،گذشتن تاریخ و برگشت خوردن چک است که اکثر افراد به تنهایی قادر به حل این مشکلات نیستند و برای رسیدن به حق خود به بهترین وکیل مشهد نیاز دارند.البته برخی افراد برای وصول چک‌های خود از افرادی که در ازای پول به عنوان شرخر کار می‌کنند،کمک می‌گیرند.

این راه حل نیز در برخی موارد باعث مشکلات جدید دیگر در زمینه‌های حقوقی و کیفری نیز می‌شود.با افزایش احتمال کلاهبرداری در زمینه چک، امروزه همه افرادی که دسته چک دارند،حتما باید اطلاعات چک خود را در سامانه صیاد وارد ‌کنند و در نهایت باید این اطلاعات از طریق این سامانه تایید شود.با ثبت اطلاعات در این سامانه احتمال کلاهبرداری در این زمینه به حداقل خواهد رسید.توصیه می‌شود در صورت بروز این مشکلات از راه قانونی اقدام کنید که در بین راه دچار مشکلات جدید دیگری نشوید. 

با انتخاب وکیل متخصص در این زمینه،اقدامات لازم حقوقی مربوط به این پرونده به دست وکیل بررسی خواهد شد و بسته به شرایط پرونده در صورت وجود دعوی حقوقی،این مشکل در شورای حل اختلاف به نتیجه خواهد رسید.اما در صورتی‌که موضوع در مورد برگشت خوردن چک باشد،این مشکل توسط اداره اسناد رسمی ثبت حل می‌شود به این صورت که این اداره اقدام به مطالبه وصول می‌کند. 

وکیل هستم و می‌خواهم به این لیست اضافه شوم

 

معمولا دو ماه پس از آزمون وکالت،نتیجه آن توسط سازمان سنجش اعلام می‌شود.افرادی که در آزمون وکالت قبول می‌شوند،طبق ماده ۱ قانون کیفیت دریافت پروانه وکالت دادگستری باید حداکثر پس از ۶ ماه نسبت به دریافت پروانه کارآموزی وکالت خود اقدامات لازم را انجام دهند.پذیرفته‌شدگان پس از انجام مراحل کارآموزی وکالت،پروانه وکالت خود را دریافت می‌کنند و در نهایت می‌توانند نام خود را در لیست وکلای شهر انتخاب شده اضافه کنند. 

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بهترین وکیل مشهد قرار بگیرید اینجا کلیک کنید.

۴.۹/۵ - (۴۴ امتیاز)

ثبت نام وکلا
ثبت نام وکلا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما :‌ 05136140000