معرفی وکیلدعاوی حقوقیدعاوی خانوادهدعاوی کیفری

بهترین وکیل مشهد | لیست ۱۰ تایی از بهترین وکلای مشهد

بهترین وکیل مشهد 

فهرست مطالب

 

آیا شما هم به دنبال خدمات حقوقی و مشاوره تلفنی حرفه ای از طرف بهترین وکیل مشهد هستید؟ فرم مهاجرت به کانادا را در یک موسسه مهاجرتی به ظاهر معتبر و مشهور پر کرده‌اید و حالا بعد از واریز میلیون ها تومان پول بی زبان، یک‌ شبه غیبشان زده و رد تماس می دهند؟

درخواست حق بیمه از کارفرما، اختلاف سر سهم الارث یا چک برگشتی دارید؛ نمی دانید با مستأجر ناسازگاری که سر موعد تخلیه نمی کند چطور رفتار کنید؟ شوهر خیانتکار و نامردتان همه زحمت های شما را نادیده گرفته و فیلش هوس هندوستان کرده ؟! بدبختی دست از سر کچل شما برنمی دارد؟ دارید به نادانی خودتان فحش می دهید و به بخت بدتان لعنت می فرستید؟ یک لحظه صبر کنید، شما نه مقصرید نه بدشانس. خیالتان راحت، طالعتان هم اصلاً و ابداً نحس نیست.

برای ارتباط با وکیل متخصص و ۵ دقیقه مشاوره تلفنی رایگان اینجا کلیک کنید.

درخواست وکیل - وکیل نوین

چرا که در دوران غارنشینی و هر که زورش بیشتر، سهمش بیشتر، زندگی نمی کنید. بجای عصبانیت یک نفس عمیق بکشید. بهترین وکیل مشهد در سایت وکیلم باش مشهد در دسترس شماست. پس از قضا خیلی هم خوش شانس هستید. این مقاله را تا آخر بخوانید تا دلیل این شانس خوب را بفهمید.

سامانه وکیلم باش با فراهم کردن لیست ۱۰تایی از وکلای برتر مشهد، انتخاب بهترین وکیل مشهد را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده،به کمک بهترین وکیل مشهد باز شود.ما در این مقاله به معرفی ۱۰ تا از بهترین وکیل مشهد می‌پردازیم.

معرفی بهترین وکیل مشهد

در دنیای مدرن و رقابتی امروز، همه مردم کم و بیش با مشکلات حقوقی که گاه ناخواسته بر سرشان آوار شده، مواجه شده‌اند. این مشکل می تواند یک دعوای ساده، سر پرداخت شارژ ساختمان و داد و بیداد همسایه ها باشد تا بالا پایین کردن پله های دادگاه برای راضی کردن جناب قاضی و شاکی بدپیله! پس به اصطلاح این شتریست که روزی درِ خانه همه ما می خوابد!

فقط بعضیها چون راه و روش درست را بلد نیستند، از روی ناآگاهی به چاه میفتند. اینجاست که حقوق دان های حرفه ای مشهد می توانند در نقش فرشته ای مهربان ظاهر شوند و با آگاهی کامل از فوت و فن های کتاب قانون شما را از دام گرفتاری نجات دهند و نگذارند تجربه تلخی مثل باقی فریب خورده ها پیدا کنید. 

قسمت جذاب ماجرا که دلتان را حسابی خنک می کند، این است که بهترین وکیل مشهد در سامانه وکیلم باش بجز رهایی‌‌‌تان از شر بچه زرنگ ها و جامعه ستیزهای مجرم، با چوب قانون چنان درس عبرتی به آنها می دهند که تا مدتها از یاد نبرده و فکر آزار و اذیت دوباره را به کلی فراموش می کنند. نگذارید آدم بدهای دنیا شما را سوژه خنده کنند و هر جا میروند لاف بزنند چطور فریبتان داده اند؛

بجای درگیری مستقیم و عصبی شدن، بهتر است قانونی آنها را گوشمالی دهید. شما که اعصابتان را از سر راه نیاورده اید. بیخود با افراد مجرم درنیفتید چرا که جز شما قطعاً تجربه های موفق دیگری در خیانت و فریب، کلاهبرداری و بالا کشیدن سرمایه مردم شرافتمند و درستکار دارند. بگذارید مردان و زنان دنیای وکالت، آنها را به سزای اعمال زشتشان برسانند.

برای آشنایی با بهترین وکیل طلاق ۱۰ روزه در مشهد اینجا کلیک کنید.

نیاز نیست خودتان دنبال آدرس بهترین وکیل مشهد ، سرگردان شوید. ما کار شما را راحت کرده ایم. لیست اسامی، آدرس و شماره تماس همه متخصصین وکالت یکجا برایتان گلچین شده است. کافیست در سایت روی دکمه درخواست بزنید تا بلافاصله نام و شماره تلفن بهترین وکیل مشهد را نشان دهیم. آن هم نه یکی، دو تا !! در ضمن، بر اساس نوع مشکلتان، وکلایی که تخصششان حل پرونده هایی نظیر شماست نمایش داده می شود. 

وکلای باتجربه سامانه وکیلم باش، جزء چهره های مطرح مشاوره و خدمات حقوقی در شهر مقدس مشهدند که با صدها نمونه پرونده موفق، با روی باز آماده پاسخگویی و حل مشکلات شما هستند. تمام پرونده های حقوقی و کیفری سنگین و حتی مسائل و دل نگرانی های ساده شما با یک تماس ساده، قابل پیگیری از طرف آنهاست.

در ادامه از امکانی ویژه که مخصوصاً برای جلب اعتماد و رضایت شما بزرگواران ایجاد شده صحبت می کنیم. یک هدیه ویژه برای مراجعین سامانه وکیلم باش داریم!

مشاوره حقوقی رایگان با بهترین وکیل مشهد

اگر نمی دانید بهترین وکیل مشهد چه کسی است و بتوانند اعتماد تان را جلب کنند، در انتخابشان تردید دارید، حتی ممکن است عکسشان باب میلتان نباشد!! شک دارید آیا قادرند مشاوره تخصصی در پرونده های حقوقی و کیفری ارائه کنند و نماینده قانونی شما در دادگستری باشند؛ نگران نباشید. 

هدیه ما به شما ۵ دقیقه مشاوره رایگان حقوقی است. می توانید در سایت وکیلم باش، با هر کدام از وکلای معرفی شده، حتی با هر دو نفر، بدون پرداخت هزینه، اول مشورت کنید، بعد با انتخاب درست و مراجعه حضوری به دفتر وکیل معتمدتان، پرونده خود را به جریان بندازید. مهم نیست شاکی هستید یا متهم؛ خانم یا آقای وکیل مدافع شما هستند و به بهترین نحو ممکن از کلیه حقوق قانونی شما دفاع می کنند. 

بهترین وکیل مشهد چطوره می تونه به من کمک کنه؟

متقاضیان ابتدا با تکمیل فرم درخواست وکیل متناسب با موضوع انتخابی، اطلاعات بهترین وکیل مشهد به محض تکمیل فرم برای ایشان ارسال میگردد. در صورتی که با بهترین وکیل مشهد ارتباط گرفته و از مشاوره تلفنی رضایت داشتید و یا نیاز به بررسی دقیق تر مدارک شما می باشد، از وکیل مربوط نوبت گرفته و به دفتر ایشان مراجعه می نمایید.

لیست ۱۱ تایی از بهترین وکیل مشهد

نام و نام خانوادگی استان شهر سوابق اجمالی وکیل
علی بهروش خراسان رضوی مشهد متخصص ملکی و خانواده
علی قاسمی خراسان رضوی مشهد متخصص موضوعات کیفری و خانواده
سید مجتبی علوی خراسان رضوی مشهد متخصص دعاوی خصوصی
مهناز دلاویز خراسان رضوی مشهد متخصص دعاوی خانواده
علیرضا امامی روشناوند خراسان رضوی مشهد متخصص حقوقی و کیفری
امیر راما صالح خراسان رضوی مشهد متخصص حقوقی و کیفری
وحید ملازاده ایابی خراسان رضوی مشهد متخصص ملکی و خانواده
معصومه رضوی خراسان رضوی مشهد متخصص خانواده و حقوقی
حسین نجفی خراسان رضوی مشهد متخصص کیفری و ملکی
صدیقه مصدق صدیقی خراسان رضوی  مشهد متخصص حقوقی و خانواده
حسین جعفری زاده خراسان رضوی مشهد متخصص حقوقی و کیفری

 

وکیل علی بهروش۱-علی بهروش

دانش پژوه مقطع دکتری حقوق خصوصی و بنیان گذار سامانه وکیل نوین

یکی از وکلایی که میتوان تخصصی در حوزه حقوق خانواده و طلاق در مشهد نام برد ایشان است که میتوانند طلاق فوری اخذ کنند ، گفته شده مدت زمان طلاق توافقی توسط ایشان ۱۰ روز زمان میبرد .

از رزومه ایشان میتوان سابقه وکالت در دفتر حمایت حقوقی قضایی ایثارگران و بسیجیان سپاه نام برد ، ایشان دانش پژوه مقطع دکتری حقوق خصوصی بوده و بنیان گذار سامانه وکیل نوین که یکی از معتبرترین سامانه های وکالتی است از سال ۱۳۹۵ نام برد .

 

ارتباط با وکیل

۲-علی قاسمیوکیل علی قاسمی

علی قاسمی یکی دیگر از بهترین وکیل مشهد می باشد. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه بخشی از رزومه ایشان است.از دیگر بخش های رزومه وکیل قاسمی می توان به مدیر عامل و عضو هیات مدیره موسسه حقوقی و داوری، کارشناس سابق دفتر حمایت حقوقی و قضایی از ایثارگران و و عضو فعال سازمان بسیج حقوق دانان اشاره کرد.

تجربه تخصص و تعهد ایشان از بارزترین ویژگی ایشان می باشد که منجر به قرار گرفتن در لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل مشهد شدش. بیش از ده سال سابقه وکالت وکیل علی قاسمی که منجر به بالاترین موفقیت در پرونده ها شده است، بیانگر توانایی ایشان است.

برای اعطای وکالت به  علی قاسمی،یکی از وکیل‌های خوب مشهد،می‌توانید با ایشان از مسیر های ذیل در ارتباط باشید.

ارتباط با وکیل                                                                               

۳-سید مجتبی علوی وکیل مجتبی علوی

سید مجتبی علوی وکیل پایه یک دادگستری و دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی. از وکلای با سابقه مشهد است.

۱۶ سال سابقه وکالت موفق آمیز ایشان و رضایت موکلان گواه این مطلب است.

برای اعطای وکالت به سید مجتبی علوی یکی از بهترین وکیل مشهد ، می‌توانید با ایشان از مسیر های ذیل در ارتباط باشید.

 

 

ارتباط با وکیل 

۴- مهناز دلاویزوکیل مهناز دلاویز

در ادامه لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل مشهد به خانم مهناز دلاویز می رسیم.وکیل مهناز دلاویز وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی می باشند. ایشان در مقطع  کارشناسی ارشد به مطالعه حقوق خصوصی پرداخته اند و جز یکی از بهترین وکیل مشهد حساب می شوند.

وکیل دلاویز به صورت تخصصی در مورد پرونده های خانواده از جمله دعاوی طلاق، حضانت ،استرداد جهیزیه ،الزام به ثبت ازدواج، نفقه ،تمکین و ارث کار می کنند. در صورتی که نیاز به وکیل خانواده دارید، با توجه به رضایت موکلان و به نتیجه رسیدن پرونده ها ما وکیل مهناز دلاویز را به شما معرفی میکنیم.

برای اعطای وکالت به مهناز دلاویز یکی از وکیل‌های خوب مشهد، می‌توانید با ایشان از مسیر های ذیل در ارتباط باشید.

ارتباط با وکیل

وکیل علیرضا امامی ۵-علیرضا امامی روشناوند

یکی دیگر از بهترین وکیل مشهد علیرضا امامی روشناوند وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از سال ۸۵ کار وکالت خود را در شهر مشهد می باشد و در مدت ۱۶ سال کار وکالت توانسته به عنوان بهترین وکیل مشهد و مسولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود زمینه فعالیت وکیل آقای علیرضا امامی شامل پرونده های حقوقی بالاخص دعاوی بانکی ، کیفری ، و خانواده می باشد .

برای حضور در دفتر وکالت علیرضا امامی روشناوند بهترین وکیل مشهد و اعطای وکالت به ایشان، می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 

ارتباط با وکیل

وکیل امیر راما صالح۶-امیر راما صالح

از بهترین وکیل مشهد امیر راما صالح وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، اشتغال به وکالت را از سال ۱۳۹۰ آغاز نمودند. ایشان کارشناس ارشد رشته حقوق مالکیت فکری از دانشگاه دولتی قم بوده در مقطع دکتری حقوق خصوصی نیز تحصیل نموده است. همچنین ایشان با دانشگاه ها و مراکز عالی مشهد به عنوان مدرس همکاری داشته اند و با بیش از یک دهه سابقه وکالت در مشهد، امیر راما صالح موفق شده در امور حقوقی، تجاری، کیفری و خانواده پرونده های زیادی را به نتیجه مطلوب موکلین برساند و حقوق تضییع شده آنان را استیفا نماید.

 

 

ارتباط با وکیل

وکیل وحید ملازاده ایابی۷-وحید ملازاده ایابی

وحید ملازاده ایابی وکیل پایه یک دادگستری ، فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری که از سال ۱۳۸۷ در رشته وکالت آغاز به کار نموده است . ایشان با پذیرش دعاوی و وکالت تخصصی در امور حقوقی ، کیفری، ملکی و خانوادگی بصورت ویژه و با سابقه ۱۵ ساله در این زمینه تجارب متعدد و ارزشمندی در سوابق مذکور کسب نموده اند که منجر به موفقیت در تعداد قابل توجهی از پرونده های ارجاعی به ایشان شده است . به همین منظور تیم حقوقی ایشان آماده ارائه خدمات در زمینه های مختلف حقوقی به شهروندان عزیز می باشند.

 

 

ارتباط با وکیل

۸-معصومه رضویوکیل معصومه رضوی

معصومه رضوی وکیل پایه یک دادگستری در امور و دعاوی خانواده خصوصا

طلاق ، نفقه ، تمکین ، استرداد جهزیه ، الزام به ثبت ازدواج 

دارای ۱۶ سال سابقه وکالت هستند.

 

 

 

ارتباط با وکیل

حسین نجفی

۹-حسین نجفی

حسین نجفی وکیل دادگستری در شهر مشهد ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران در رشته حقوق جزا و جرم شناسی دارای پروانه وکالت به شماره ۶۴۸۱۱  از سال ۱۳۹۹ کار وکالت خود را آغاز نموده و جزو یکی از بهترین وکیل مشهد بحساب می آید.

ایشان مولف دو عنوان کتاب می باشد. لازم به ذکر است ایشان علاوه بر وکالت فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه تهران نیز می باشد و جزو نخبگان کشوری هست.

اقای نجفی با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیبری ، خانوادگی ، ملکی ، وکالت اتباع در دریافت اقامت و تابعیت و کلاهبرداری دارای پرونده های موفقی زیادی بوده و سابقا در دانشگاه های زیادی تدریس داشته و هم اکنون هم تدریس دارند و علاوه بر کتب تالیفی مقالات زیادی هم نوشته اند.

ارتباط با وکیل

وکیل صدیقه مصدق صدیقی۱۰-صدیقه مصدق صدیقی

صدیقه مصدق صدیقی در شهر مشهد وکیل پایه یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد به شماره پروانه ۲۶۵۳ می باشد ایشان یکی از وکلای متخصص در زمینه های

طلاق ، استرداد جهیزیه ، نفقه ، چک ، ترک انفاق ، بانکی ، الزام به تنظیم سند و فک رهن می باشند.

 

 

 

ارتباط با وکیل

حسین جعفری زاده۱۱- حسین جعفری زاده

وکیل پایه یک دادگستری و دارای ۲۰ سال سابقه فعالیت در حوره سلامت و امنیت غذایی می باشند همچنین عضو موسس و بازرس انجمن صنفی مسئولان و دستیاران بهداشتی عضو سابق کمیسیون رفاهی و عضو کمیسیون پارلمانی مرکز وکلای خراسان رضوی. گذراندن دوره داوری و میانجیگری و دوره های تخصصی اداره کار سابقه سالها فعالیت در عرصه وکالت و قبول پرونده های کیفری ,حقوقی و خانواده و به عنوان یکی از بهترین وکیل ها در مشهد توسط مردم انتخاب شده اند از ویژگی های بارز این وکیل:

  • علم و دانش کافی و تجربه عملی
  • بر عهده گرفتن پرونده های دشوار
  • وفا داری و دلسوزی در امر وکالت 
  • امانت داری اسرار موکل

ارتباط با وکیل

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در لیست بهترین وکلای مشهد قرار بگیرید با این شماره ۰۹۱۵۱۰۹۸۶۵۹ تماس بگیرید.

 

در ادامه به خدماتی که می توانید از بهترین وکیل مشهد  در سامانه وکیلم باش درخواست کنید اشاره می کنیم:

۱) مشاوره تلفنی با بهترین وکیل مشهد

وکیل مثل یک روانشناس کمکتان می کند حتی بهتر! چون قانون به او این قدرت بی نظیر را داده که علاوه بر نجات شما، طرف مقابل را گوشمالی دهد و به سکوی مجازات بکشاند، حتی سالها آب خنک خوردن پشت میله های زندان و اعدام را یک وکیل برنامه ریزی و آماده می کند. پس نگران هیچ چیز نباشید.

مشکلات تان چه ساده باشد، چه بسیار تخصصی و عجیب و غریب، کافیست تلفن را برداشته و به سادگی با متخصص قانونی وکالت مشورت کنید. آنها سالها تجربه و علم دارند تا موکلان خود را براحتی آب خوردن از شر هر دل نگرانی خلاص کنند. هزار تبصره و ترفند قانونی بلدند تا خیال شما از هر جهت راحت باشد. شماره تلفن بهترین وکیل مشهد، بعد از زدن دکمه درخواست، مقابل شماست. مطمئن باشید پرونده شما را با دلسوزی و دقت کامل بررسی می کنند و پیگیری حقوقی لازم را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند. 

۲) بهترین وکلای طلاق مشهد

در روزگاری نه چندان دور، زن ها با لباس سفید به خانه بخت می رفتند و با کفن سفید از دنیا و شوهر مهربان خداحافظی می کردند. آدم ها زیاد اهل خیانت و دورویی نبودند. بدذات و خیانتکار مثل گاو پیشانی سفید رسوای عالم و آدم می شد. هر جا می رفت، می گفتند این، آدم درستی نیست، آبرو حیثیت ندارد، زیاد محلش نگذارید.

اما هر چه جلوتر رفتیم مردها برچسب آهن پرستی و طمعکاری به پیشانی زن ها بستند، از بی مهری و دل سنگ لیلی نالیدند و زندانی مهریه سنگین شیرین شدند. زنها هم از سر و گوش جنبیدن شوهر عاشق پیشه، پس ندادن جهیزیه و تماسهای مشکوک شبانه اش شاکی بودند تا تعصب بیجا و رگ غیرت فرهاد شکاک که حالا یاد گرفته بود بجای کوه، چطور دل آدم را خراش دهد.

مشاوره تلفنی و معرفی بهترین وکیل مشهد اینجا را کلیک کنید.

خلاصه هی بهم گیر دادند و گیر دادند که پای بچه های معصوم هم به قضیه باز شد. دعوا سر حق حضانت فرزند، ندادن نفقه، دوست پسر جهت دردل و دوست دخترهای خانه خراب کن هم رفتند در لیست شکایت پرونده های خانوادگی. دعوای زن و شوهری که زمانی نمک زندگی بود حالا گاهی شوری اش حال دنیا را بهم زد. اگر شما هم از این ماجراها زخم خورده اید و حس افسردگی دارید، بیخود آه و افسوس عمر از دست رفته را نخورید. خدا جای حق نشسته و حق گرفتنی است؛

البته با کمک بهترین وکیل مشهد. آنها  نمی گذارند مهربانی تان، پایمال بشود و حق و حقوقتان را تا ریال آخر از حلقوم آدم قدرنشناس بیرون می کشند. اگر تصمیم گرفته اید راهتان را به هر دلیل منطقی و حتی احساسی جدا کنید از بهترین وکیل مشهد متخصص طلاق در سایت وکیلم باش کمک بگیرید تا راه چاره را جلوی پایتان بگذارد.

برای آشنایی بیشتر با وکیل طلاق در مشهد می توانید اینجا را کلیک کنید و مقاله مرتبط را بخوانید.

تا اینجا ۱۰ تا از بهترین وکیل مشهد را بر اساس رضایت موکلانمون معرفی کرده ایم. شما هم به ما کمک کنید😊 و هر وکیل یا مشاور حقوقی که در حد قرار گرفتن در لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل مشهد هستند را به ما معرفی کنید.

۴.۹/۵ - (۴۴ امتیاز)

ثبت نام وکلا
ثبت نام وکلا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما :‌ 05136140000