دعاوی خانوادهدعاوی کیفریدعاوی ملکیکلاهبرداریمعرفی وکیل

وکیل در زاهدان+مشاوره با وکیل متخصص

وکیل در زاهدان+مشاوره با وکیل متخصص

با توجه به تخصصی و پیچیدگی در حل مسائل حقوقی نیاز به وکیلی که نسبت به این امور تخصصی آگاهی داشته باشد احساس میشود و حرفه وکالت هم با توجه به حجم زیاد پرونده ها به صورت تخصصی رشد پیدا کرده است که میتوان گفت بعضی از وکلاء در زمینه املاک و زمین بعضی ها در پرونده های مربوط به خانواده، بعضی ها در پرونده های جزایی و جنایی و کیفری ، بعضی ها در پرونده های مربوط به تجارت بین اشخاص و بعضی ها متخصص مسائل بین المللی و بعضی ها هم با توجه به قوانین خاص بعضی حرفه ها مثل قوانین ورزشی ،قوانین شهرداری ، اداره کار ، و.. میروند و با تسلط آن به دفاع از موکلین خود میپردازند.سامانه وکیلم باش بهترین  وکیل در زاهدان در موضوع مورد نظر شما را معرفی میکند.

در صورت نیاز به وکیل در زاهدان فرم مربوط به درخواست وکیل را پر نمائید تا سامانه وکیلم باش در ظرف کمتر از ۵ دقیقه آدرس و شماره تلفن بهترین وکیل در محل استانتان را به شما پیامک کند.

وکیل کیست و وظایف او چیست؟

وکیل کسی است دوره تحصیلی کارشناسی خود را در رشته های حقوق و فقه و مبانی حقوق گذارنده باشد و بعد از قبولی در آزمونی که هر ساله توسط کانون وکلاء برای جذب وکیل انجام میشود قبول شده و دوره عملی کارآموزی و اختبار را گذارنده باشد وکیل بعد از تحقق عقد وکالت انجام امور حقوقی که اصیل یا موکل به او واگذار میکند را به نحو احسن انجام میدهد این امور حقوقی شامل قبول طرح دعاوی دادگستری و تنظیم و ثبت قرار داد های مالی است.عمده ترین وظایف و مسئولیت های وکیل در زاهدان به شرح ذیل است:

۱- ارائه مشاوره و دادن راهکار قانونی به ارباب رجوع در خصوص موضوعات حقوقی.

۲-حضور پیدا کردن در مراجع قضایی تحت عنوان نماینده برای دفاع از موکل.

۳- نگارش پیش نویس های قراردادی و نگارش لایحه و اعتراض و ثبت آنها در پرونده و سرعت دادن به روند دادرسی.

۵-جمع کردن و حفظ مدارک مورد استناد مرتبط با پرونده موکل در دادگاه برای احقاق حقوق موکل.

۶- تحقیق و ارزیابی و مطالعه پرونده بیشتر برای جمع کردن دلیل و مدرک برای کشف حقیقت موضوع.

 معیار های انتخاب وکیل در زاهدان:

۱-وکیل باید قدرت سخنوری و تکلمی قوی برای تفهیم کردن کلام خود داشته باشد و بتواند به خوبی دادگاه را اقناع کند.

۲-وکیل باید نکته بین و دقیق باشد چرا که دقت در کوچکترین مسئله میتواند در روند پرونده تاثیر گذار باشد و برای همین وکیل در جلسات دادگاه باید نگاه ریز بینانه ای از حرف ها و مذاکرات و گزارش شهود به نفع موکل خود داشته باشد.

۳-وکیل باید صداقت و شرافت داشته باشد و برای حق الوکاله بیشتر موکل را به طرح دعاوی غیر مرتبط یا دعاوی اضافی که جز تحمیل هزینه گزاف چیزی را در بر ندارد  امیدوار نکند.

۴-وکیل باید قدرت تحلیل و تجزیه درست از موضوع حقوقی خود داشته باشد و با برخورداری و اتکا از علم و دانش خود بر قوانین کشور بتواند هر جایی که کسی قانون را زیر پا گذاشت متوجه شده و نسبت به عمل او اعتراض نماید.

۵-اعتماد به نفس بالایی برای حضور در دادگاه داشته باشد و با حس مسئولیت پذیری و دلسوزانه نسبت به پرونده موکل خود به دفاع جانانه او بپردازد و معمولا کسی که تجربه دارد از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است.

مشاوره حقوقی با وکیل در زاهدان چه کمکی به شما میرساند؟

وکیل در زاهدان+مشاوره با وکیل متخصص

با توجه به پیچیدگی فهم قوانین برای عموم افراد که برای تظلم خواهی خود میخواهند اقدام به طرح دعوا نمایند نیاز به وکیل برای نتیجه گرفتن در پرونده بسیار حیاتی است چرا که وکیل با برخورداری از دانش خود و  تطبیق دادن تجزیه و تحلیل خود با موضوع میتواند راهکار درستی را به شما پیشنهاد دهد بنابرین توصیه موکد میشود قبل از طرح هرگونه دعوایی با وکیل متخصص در شهر زاهدان مشاوره داشته باشید سامانه تخصصی وکیلم باش که رابط شما با وکیل متخصص است با دارا بودن بهترین وکلاء و کارشناسات در سطح کشور به صورت حضوری با تعیین وقت قبلی و به صورت تلفنی و آنلاین به صورت شبانه روزی بدون تعیین وقت ارائه مشاوره به شما عزیزان زاهدانی مینماید. برای اینکه بتوانید از خدمات دریافت مشاوره استفاده نمائید تنها کافی است بر روی گزینه درخواست مشاوره با وکیل که در صفحه سایت مشخص است کلیک نمائید.

 عمده ترین پرونده های وکلا در شهر زاهدان:

تخصص وکیل در زاهدان هم در زمینه طرح دعاوی حقوقی مثل پرونده های ملکی و خانواده ،مطالبه وجه قرار دادی و غیر قرار دادی و اثبات و ابطال قرار داد ، دعوای فسخ و..و هم در زمینه مسائل و موضوعات تجاری مثل تشکیل شرکت ها و شرایط انتقال سهام بر اساس اساس نامه و امور ورشکسنگی هم زمینه پرونده های کیفری مثل جرایم قتل ، مواد مخدر ، کلاهبرداری ، سرقت ، جعل ، توهین ، ضرب و جرح و.. و هم در زمینه امور و مسائل حسبی ناظر بر تعیین و عزل امین و قیم برای محجورین ، نظارت بر اموال غایب مفقود اثر ، تقسیم  و تحریر ترکه و اجرای وصیت و هم در زمینه پرونده های بین المللی ناظر به مهاجرت و گرفتن تابعیت و طرح شکایت و دادخواست حقوقی علیه اتباع بیگانه برای احقاق حقوق شما عزیزان میباشد.

۱- وکیل ملکی:

پرونده املاک غیر منقول از جهت تنظیم اسناد قرار دادی و انجام امور مالیاتی و شهرداری و از جهت صلاحیت دادگاه و هزینه های دادرسی بر اساس قیمت کارشناسی شده مظنه ای ملک تخصصی است و وکیل ملکی در شهر زاهدان با آشنایی نسبت به قوانین عام و خاص نسبت به املاک اقدامات لازم را لحاظ میکند.

۲-وکیل خانواده: 

یکی دیگر از پرونده پر کاربرد که ناظر بین اختلافات زوجین است پرونده های خانواده است که وکیل در شهر زاهدانی که سامانه وکیلم باش به شما معرفی میکند در زمینه های طلاق ، طلاق توافقی و طلاق از طرف زن  ، مهریه و نفقه ، اثبات و ابطال زوجیت ، فسخ نکاح ، حضانت فرزندان ، استرداد جهیزیه  و اثاث بیت و.. بسیار متبحر و کاربلد است.

۳-وکیل بین الملی  :

وکیل بین الملی وکیلی است که نسبت به مسائل مهاجرین و شرایط اخذ تابعیت آنها و نحوه طرح دعوا علیه اشخاص حقیقی و حقوقی اتباع خارجه اطلاعات کافی در اختیار داشته باشد.

۴-وکیل تنظیم قرار داد و فسخ قرار داد:

چنانچه شما عزیزان نمیدانید چگونه قرار داد سفت و محکمی با طرف مقابل خود ببندید که امکان کلاهبرداری و فریب دادن قراردادی و سوء استفاده را برای طرف مقابل خود محدود نمائید میتوانید با یک وکیل قراردادی خود مشاوره داشته باشید تا با نگارش یک پیش نویس درست قرار داد تا حد زیادی از این سوء استفاده ها جلوگیری به عمل آید.

۵-وکیل تجاری:

وکیل تجاری در زاهدان وکیلی است که در زمینه نحوه شکل گیری شرکت های طبق قانون تجارت و در زمینه انتقال حقوقی سهام بانام و بی نام سهم شرکه شریکان ، نحوه مطالبه اسناد تجاری مثل چک و سفته و برات از صادر کننده و ضامنین و ظهر نویس ها اقامه دعوا بر علیه تجار و شرکت های ورشکسته و کسانی که به حکم اداره ثبت شرکت ها پروانه تجارت دارند آگاهی و تخصص به صورت حرفه ای دارد.

در صورت نیاز به وکیل در زاهدان فرم مربوط به درخواست وکیل را پر نمائید تا سامانه وکیلم باش در ظرف کمتر از ۵ دقیقه آدرس و شماره تلفن بهترین وکیل در محل استانتان را به شما پیامک کند.

نویسنده:کارشناس حقوق سید امیرحسین جواهری

ثبت نام وکلا و کسب درآمد 

با ثبت نام در سامانه وکیل نوین روزانه موکلینی که نیاز به وکیل داشته و از سامانه درخواست وکیل مینمایند به دفتر وکالت  شما ارجاع میگردند. . 

وکیل نوین هیچ درصدی از پرونده های معرفی شده دریافت نمیکند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *