دعاوی خانوادهدعاوی کیفریدعاوی ملکیکلاهبرداریمالکیت فکریمعرفی وکیل

وکیل در قم +مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

وکیل در قم +مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

معرفی شخص وکیل در قم:وکیل کسی است که با تحصیل و گذراندن واحدهای درسی در دانشگاه در رشته حقوق ،فقه و حقوق ،علم تفسیر و تحلیل قوانین را فرا گرفته و با قبولی در آزمون سالیانه که هر سال توسط کانون وکلاء و مرکز مشاوران قوه قضاییه برگزار میشود قبول شده و دوره کارآموزی دو ساله را برای کسب تجربه عملی سپری کرده و پروانه وکالت دعاوی دیگران را از کانون مرکز استان خود اخذ کرده باشد.در شهر قم هم به دلیل یکی از شهر های پر جمعیت کشور مطابق با آمار مسائل و مشکلات حقوقی و جرم و جنایت و تخلف از قوانین زیاد به چشم میخورد بنابراین سامانه وکیلم باش در صدد آن است که برای حل مشکل حقوقی تان ،بهترین وکیل را در شهر قم به شما معرفی کند.

عقد وکالت چیست؟

وکالت از عقودی است که با اراده و قصد دو طرف در قرارداد شکل میگیرد و هدف آن اعطای اختیار در انجام عمل حقوقی نه فعل مادی از طرف شخص اصیل به شخص دیگر است.کسی که انجام وظایف حقوقی را به دیگری میسپارد موکل یا اصیل و کسی که انجام اختیار عمل حقوقی از طرف دیگر به عهده میگیرد وکیل نام دارد. و معمولا افراد به دلیل نداشتن زمان و نداشتن تخصص لازم به دیگری برای بازخورد نتیجه بهتر و مطمئن تر وکالت میدهند.در عقد وکالت برای اینکه قرار داد شکل بگیرند شخص وکیل و موکل باید عاقل ،بالغ ،و مختار باشند وکالت دادن شخص مجنون و صغیر و یا وکالت دادن به این اشخاص باطل است و وجهه قانونی ندارد.

وکالت دو نوع است:

۱–وکالت کاری :این نوع وکالت ، وکالت کردن در انجام معاملات و قرار داد های حقوقی است مثل انجام و بستن قرارداد فروش و اجاره و رهن ،قرض ،خریدن، صلح ،و… که وکیل به مصلحت موکل عمل میکند این نوع وکالت را حتی کسانی که رشته حقوق را تحصیل نکردند هم میتوانند انجام دهند ولی برای یک بستن یک قرار داد قانونی و سفت و محکم که جای هیچ شبهه وجود نداشته باشد میتوانید از یک وکیل متخصص تنظیم قرار داد در قم چه تابع عقود معین و چه غیر معین مطابق با ماده ۱۰ قانون مدنی استفاده نمائید.

۲-وکالت دعاوی دادگاه ها: این نوع وکالت مستلزم داشتن پروانه وکالت است که بسیار تخصصی و پیچیده است و افراد عادی نمیتوانند انجام این نوع وکالت را بر عهده بگیرند و دادگاه ها آن را نمیپذیرند و اصل بر آن است که طرح دعوا توسط اصیل باشد و اگر اصیل علم و تخصص کافی یا حوصله و زمان کافی به روند دادرسی و تشریفات گیج کننده و تخصصی دادگاه را نداشته باشد بهتر است برای نتیجه گرفتن در دعوایش کار او توسط وکیل متخصص که پروانه وکالت دارد دنبال شود.

سامانه وکیلم باش چگونه بهترین وکیل را به شما در قم معرفی میکند؟

سامانه تخصصی وکیلم باش بهترین و متخصص ترین وکلاء در شهر قم که در تمام موضوعات فعالیت دارند در اختیار دارد وکلایی که بسیار با تجربه هستند و بعضی از آنان سال ها سابقه کار قضایی را در کارنامه خود دارند و قاضی بازنشسته هستند که این سامانه برای معرفی و مشاوره شما با آنان از طریق فرم های درخواست وکیل در سایت خود رابطی است که با پر کردن آن فرم ها در کمترین زمان ممکن بهترین وکیل موضوع حقوقی مورد نظر را به شما معرفی میکند تا به آینده درخشان پرونده خود امیدوار باشید.

 پرونده های پر کاربرد وکلاء شهر قم :وکیل در قم +مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

ثبت نام وکلا و کسب درآمد 

با ثبت نام در سامانه وکیل نوین روزانه موکلینی که نیاز به وکیل داشته و از سامانه درخواست وکیل مینمایند به دفتر وکالت  شما ارجاع میگردند. . 

وکیل نوین هیچ درصدی از پرونده های معرفی شده دریافت نمیکند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *