دعاوی خانوادهدعاوی کیفریدعاوی ملکیکلاهبرداریمعرفی وکیل

وکیل در بیرجند +مشاوره تلفنی و اینترنتی با وکیل

وکیل در بیرجند +مشاوره تلفنی و اینترنتی با وکیل

سامانه جامع وکیلم باش در هر نقطه از کشور دارای وکلاء با تجربه و پخته است وکلایی که با پشتکار و دلسوزی بی حد و حصر خود آماده انجام اقدامات لازم جهت پشتیبانی در احقاق حقوق قانونی و شرعی شما میباشند. از آنجایی که وکالت دادگستری و شروع به طرح و تقدیم دعوا در محاکم نیازمند گذراندن کتب حقوقی و فراگیری قانون و تجربه عملی در رعایت تشریفات با رویه محاکم است یک شغل تخصصی به حساب می آید. خیلی هایی که بدون حضور وکیل کارشان را دنبال میکنند علاوه بر سردرگمی با رعایت اصول دادرسی و رسیدگی ، با احکام قانونی و ادله اثبات این احکام آشنایی ندارند معمولا پرونده های آنان به نتیجه نمیرسد ولی برد واقعی را کسانی میبرند که برای کوچکترین پرونده های خود از وکیل مشورت میگیرند تا بتوانند طرف مقابل که حقوق آنان را تضییع کرده محکوم کنند. بدین خاطر این سامانه در صدد بر آمده که در شهر بیرجند که با توجه به اختلافات حقوقی بین اشخاص اقدام به معرفی بهترین و حرفه ای ترین وکیل در بیرجند نماید تا راهگشا و حلال مشکلات حقوقی شما عزیزان بیرجندی باشد.

وکیل به چه معناست ؟

وکیل به معنای نماینده است کسی که انجام عمل حقوقی دیگری را بر عهده میگیرد.  وکالت دو نوع اصلی دارد:

۱-وکالت کاری(وکیل مدنی) :این نوع وکالت به معنای معامله یا اداره کردن مالی از طرف موکل یا اصیل است که انجام مدیریت کاری حقوقی را برای موکل خود انجام میدهد مثل آن است شخصی زمین دارد و یک وکالت محضری به کسی میدهد و با تعیین حدود وکالت که وکیل چه عملی را برای او انجام دهد ، وکیل بتواند از طرف مالک بنا به خواسته اش زمین را بفروشد ، یا اجاره دهد یا صلح کند و اداره کند و بر روی آن با هزینه مالک درخت بکارد و هر عمل حقوقی دیگر را از طرف اصیل انجام دهد. این نوع وکالت را حتی کسانی که پروانه وکالت هم ندارند میتوانند بر عهده بگیرند و تنها کافی است که اهلیت سنی و عقلی آنها کامل باشد و حتی موکل هم باید برای سپردن عمل حقوقی خود این اهلیت را دارا باشد ولی پیشنهاد می شود که در این مورد از بهترین وکیل در بیرجند استفاده نمائید که از بروز هر گونه سوء استفاده قرار دادی طرف مقابلتان جلوگیری شود چرا که وکیل با فهم درست از قوانین میتواند قرار دادی ببندد که از بروز هر گونه سو استفاده قرار دادی جلوگیری به عمل آید اگر  تصمیمتان قطعی است که برای تنظیم قرار داد خود وکیل بگیرید همین الان اقدام فرمائید.

۲-وکالت طرح دعوا در محاکم یا (وکیل دادگستری): این وکالت تخصصی است و باید شخص وکیل درس حقوق خوانده باشد و از کانون وکلاء مرکز پروانه وکالت پایه یک دریافت نماید و با برخورداری از دانش و معلومات و تخصص و اشراف بر قوانین بتواند از موکل به نحو احسن حمایت کند در این نوع وکالت به جهت تخصصی بودن شغلی بهترین راه حل برای شما آن است که برای طرح دعوا و پیدا کردن دلیل محکم با مواد قانونی در دادگاه با وکیل متخصص در موضوع حقوقی مورد نظرتان مشاوره داشته باشید و بی گدار به آب نزنید چون کوچکترین اشتباهی از ثبت دادخواست تا به جریان افتادن پرونده ممکن است  شما را در احقاق حقتان دچار مشکل کند.

در چه موضوعاتی میشود به وکیل در بیرجند وکالت دهید؟

وکیل به عنوان نماینده شخص موکل، میتواند کلیه کارهای حقوقی که خود شخص موکل میتواند شخصا انجام دهد را بر عهده بگیرد جز آن حقوقی که قابل توکیل به وکیل نیست مثل قسم یاد کردن و اقرار کردن از طرف موکل که حتی در صورت شرط کردن هم نمیتواند و برخلاف نظم عمومی است و همچنین حدود وکالت برای اینکه وکیل چه اختیاراتی داشته باشد که انجام دهد در عقد نامه وکالت مشخص میشود مثلا وکیل برای اینکه کار را به کار آموزان خود بسپارد که مراحل مقدماتی کار را انجام دهند باید این اجازه را در وکالت نامه از موکل خود دریافت نامید که اصطلاحا به این کار وکالت در توکیل میگویند. و سایر شرایط در ماده ۳۵ آیین دادرسی مدنی ذکر شده است و محدوده وکالت را برای وکیل بنا به اختیار دادن موکل قرار داده است.

پرونده های وکیل در بیرجند در آن فعایت دارد بخش عمده ای از پرونده های حقوقی و پرونده های در رابطه با جرایم در مراجع عام و خاص است که وکیل در بیرجند فعالیت جدی در این موضوعات دارد.

دعاوی حقوقی : دعاوی است که ناظر بین اختلافات مالی و غیر مالی قرار دادی طرفین دعواست این دعاوی هم میتواند به صورت ترافعی که یک طرف آن خواهان است و طرف دیگر خوانده دنبال شود و هم میتواند به صورت حسبی و غیر ترافعی دنبال شود بدون اینکه خوانده ای در دعوا مشخص باشد و همه این دعاوی در زیر دعاوی حقوقی قرار میگیرد و عمده ترین پرونده های حقوقی شامل دعوا مطالبه وجه و خسارت تاخیر در پرداخت ، دعوا اثبات و ابطال قرار داد ، دعاوی فسخ قرار داد ، دعاوی مرتبط با ملک مثل تصرف عدوانی ، الزام به تنظیم سند رسمی و عادی ، خلع ید ملک اجاره ای ، ابطال و اثبات مالکیت مال غیر منقول ، دعاوی تجاری مثل مطالبه وجه چک و سفته از صادر کننده و ضامنین و ظهر نویس ها دعوای ورشکستگی و تصفیه دیون و مطالبات شرکت ،  افراز و تقسیم سهم شرکه شرکت ها ، دعاوی امور حسبی شامل تحریر و تقسیم ترکه متوفی و اجرای وصیت و تقاضا نصب و عزل قیم و….

دعاوی کیفری: دعاوی هستند که مرتبط با بر هم زدن نظم و امنیت جامعه هستند و قانون بعضی از رفتار ها رو جرم قلمداد کرده و برای آن مجازات تعیین کرده است در دعاوی کیفری نهادی به نام دادسرا قرار دارد که وظیفه تحقیق و تعقیب مجرمان و جمع آوری دلایل ارتکاب جرم را بر عهده دارند شما با داشتن بهترین وکیل در بیرجند میتوانید نحوه و روش شکایت کردن درست از متهم را به دادسرا تقدیم کنید تا حقوقتان نسبت به موضوع پرونده تضمین شود و یا اگر به ناحق در مقام متهم قرار گرفتید می توانید با دفاعیه خوب وکیل در بیرجند و جمع آوری ادله توسط او  برائت بگیرید.

پرونده های قتل ، سرقت ، کلاهبردای ، خیانت در امانت ، ضرب و جرح ، توهین ، جعل ، روابط نامشروع ، جرایم رایانه ای ، مواد مخدر ، جرایم امنیتی مثل جاسوسی ، محاربه ، افساد فی الارض و… از موضوعات کیفری می باشد.

دعاوی تخصصی خانواده :وکیل در بیرجند +مشاوره تلفنی و اینترنتی با وکیل

موضوعات خانواده ناشی از اختلافات بین زن و مرد است و در مرجع قضایی تخصصی خانواده رسیدگی میشود این دعاوی شامل دعوای طلاق ، فسخ نکاح ، حضانت فرزندان ، مهریه ، نفقه معوقه ،  نفقه جاری ، اجرت المثل ایام زوجیت ، ابطال و اثبات زوجیت ، دعوای تمکین ، نگه داشتن عده طلاق و  وفات زوجه ، و رسیدگی به امور غایب مفقود اثر و..است

دعاوی اداره کار:

پرونده هایی که ناظر به اختلافات کارگر و کارفرما در راستای امور قرار دادی و استخدامی است که اساسا باید طبق قرار داد به تعهدات خود متناسب با قانون کار عمل نمایند.

دعاوی کمیسیون های حقوقی مراجع خاص :

با توجه به تخصصی شدن امور و ازدحام موضوعات حقوقی رسیدگی بعضی پرونده ها در مراجع خاص صورت میگیرید نمونه آن کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری که به اختلافات خاص بین مردم با پرسنل شهردای در رابطه با پایان کار ساختمان ، مالکیت و شکایت بر سر زمین ، مطالبات پیمانکار ، عوارض ساختمانی از مهم ترین مسائل و دعاوی بر علیه شهردای است که در کمیسیون های خاص رسیدگی میشود و یا کمیسیون پزشکی برای معافیت های قانون نظام وظیفه برای دعوای مشمولان تشکیل شده است .

 امکان مشاوره با وکیل در بیرجند به چه صورت است؟

در محاکم رسیدگی به گونه ای است که کوچکترین حرف بیجا و ناخواسته میتواند بر علیه شما استفاده شود و دعوا را منقلب کند ولی وکیل با پرهیز از چنین مسائلی و با اظهار جملاتی که روند دادرسی را سریع تر میکند شما را برای رسیدن حقوق تان نزدیک تر میکند و هم چنین وکیل میتواند با مشاوره خوب شما که نسبت به چه موضوعی طرح دعوا کنید که سریع تر به حقتان برسید و جمع کردن مدارک و شواهد و اسناد از طرف شما جهت دفاع کردن و با قدرت تحلیل و تفسیر از قوانین و قدرت کلام بالا قاضی پرونده را اقناع میکند وکیلان با به کار گیری و اتکا بر معلومات خود مانع از طولانی شدن روند دادرسی به پرونده های حقوقی و مدت زمان آن را کاهش میدهند و نیز با انجام پروسه تشریفاتی و حضور به موقع در محاکم و سایر  مراجع مورد نیاز از اتلاف زمان موکل خود جلوگیری میکنند.

شما عزیزان برای اینکه به بهترین و مطمئن ترین نتیجه برای دعوا حقوقی خود در دادگستری دست پیدا کنید با بهترین وکیل دعوا مورد نظر خود در شهر بیرجند مشاوره نمائید. شما برای دریافت مشاوره کافی است تنها با فرم مربوط به درخواست وکیل را در سامانه وکیلم باش پر نمائید تا آدرس و شماره تلفن بهترین وکیل مورد نظرتان در اسرع وقت به شما پیامک شود.

آدرس دفتر مرکزی :مشهد- قاسم آباد – بولوار شاهد -شاهد۳۳ – برج ایلما – درب ورودی اداری-  طبقه چهارم -واحد۴۰۱ 

نویسنده :کارشناس حقوقی سید امیرحسین جواهری

ثبت نام وکلا و کسب درآمد 

با ثبت نام در سامانه وکیل نوین روزانه موکلینی که نیاز به وکیل داشته و از سامانه درخواست وکیل مینمایند به دفتر وکالت  شما ارجاع میگردند. . 

وکیل نوین هیچ درصدی از پرونده های معرفی شده دریافت نمیکند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *