حقوق کیفریکلاهبرداریمعرفی وکیل

معرفی وکیل کلاهبرداری در اسلامشهر+مشاوره تلفنی رایگان

معرفی وکیل کلاهبرداری در اسلامشهر

بیثن انواع پرونده هایی که در دادگاه ها جریان دارد باید بدانید که تعداد پرونده های مربوط به کلاهبرداری هم بسیار زیاد است. برای معرفی وکیل کلاهبرداری در اسلامشهر شما باید ابتدا به خوبی نوع کلاهبرداری پرونده در جریان را مورد بررسی قرار دهید و سپس یکی از حرفه ای ترین وکیلان را برای پرونده خود انتخاب کنید. تعداد وکیلانی که در اسلامشهر پرونده های مربوط به  کلاهبرداری را پیگیری می کنند زیاد نمی باشد، بر همین اساس شما باید به خوبی ویژگی ها و خدمات وکیل را زمان انتخاب در نظر داشته باشید. وکیلی که پرونده های مربوط به کلاهبرداری را برای پیگیری بر عهده می گیرد روی قوانین تسلط بسیار زیادی دارد.

 

 در صورت نیاز به وکیل متخصص در مورد جرم کلاهبرداری در شهر اسلامشهر در جایی که میخواهید در مقام زیان دیده طرح شکایت کنید و به حقتان برسید و شخص کلاهبردار را تحویل قانون دهید تا برخورد قانونی با او صورت بگیرد و یا احساس میکنید به ناحق مورد اتهام جرم کلاهبرداری قرار گرفته اید و در برابر اتهامات بی اساس  قرار گرفتید و چگونگی ثبت شکایت ،نگارش لایحه نویسی و دفاع کردن در برابراتهامات بی اساس  کلاهبرداری  و کلیه مراحل دادرسی مربوط به آن فرم مربوط به درخواست وکیل این موضوع را پر نمائید تا در ظرف ۵ دقیقه  سامانه وکیلم باش بهترین وکیل این موضوع را به شما معرفی کند. 

 

درخواست وکیل - وکیل نوین

 سامانه وکیلم باش معرفی وکیل کلاهبرداری در اسلامشهر را بر عهده دارد و می تواند بهترین وکیل را برای پرونده کلاهبرداری به شما معرفی کند. شما می توانید با پر کردن فرم که سامانه وکیلم باش در اختیارتان قرار می دهد اطلاعات مربوط به پرونده خود را وارد سازید تا کارشناسان به خوبی اطلاعات شما را مورد بررسی قرار داده و بهترین وکیل کلاهبرداری را معرفی نمایند. تعداد وکیلانی که در زمینه پیگیری پرونده های مربوط به کلاهبرداری فعالیت می کنند زیاد نمی باشد، به همین دلیل شما باید بدانید زمان انتخاب وکیل تنها آن دسته از وکیلانی را که در این حوزه فعال هستن را انتخاب نمایید.

نوشته های مشابه

کلاهبرداری چه جرمی است؟

 کلاهبرداری یکی از جرایم مقید است که علیه اموال دیگران به عمل می آید و شخص مجرم با استفاده از حیله و تقلب و نه صرفا دروغ اموال دیگری را تحصیل میکند استفاده از تقلب معمولا با استفاده کردن از جعل کردن اسناد یا جعل سکه و اسکناس یا تحریف در قرار داد ها برای تحصیل مال بیشتر به عمل می آید

تفاوت کلاهبرداری با سرقت و خیانت در امانت

کلاهبرداری جرمی است که عنصر مادی آن یعنی فعل انجام گرفته آن باید تقلب باشد و مال با رضایت صاحب مال بدون زور و عدوان و یا تجاوز و تنها با فریب دادن مالبخته مال او را تحصیل کند اما در سرقت،شخص سارق با ربایش مادی مال را از مالباخته میزند و همچنین در خیانت در امانت شخص صاحب مال مال خود را در امانت دیگری قرار میدهد اما دیگری در استرداد مال خودداری به عمل آورده و مال دیگری را تصاحب میکند و عنصر مادی آن یا تصاحب مال  مورد امانت یا تخریب یا استفاده کردن از مال مورد امانت به طوری که در  عقد امانت استفاده کردن از مال برای امین ممنوع باشد که در این صورت  این افعال مادی مصداق جرم خیانت در امانت است اما همگی این جرایم در بردن مال دیگران و علیه اموال دیگران بودنشان مشترکند اما فایده تقسیم بندی آن در این است که  این جرایم مالی مجازات های متفاوتی در احکام دادگاه ها دارند و حتی در دادسرا ها در تصمیمات قضایی مثل قرار های تامین کیفری موثر است.

معرفی وکیل کلاهبرداری در اسلامشهرعناصر تشکیل دهنده جرم کلاهبرداری:

عنصر مادی :

عنصر مادی به معنای فعل انجام دهنده مجرم برای تحصیل مال غیر مثل تقلب و استفاده از سند مجعول برای فریب دادن مثل این که کسی که با استفاده از یک وکالت نامه جعلی مال دیگری رابفروشد و وجه معامله را از این طریق دریافت کند

عنصر معنوی :

به معنای همان قصد و نیت مجرمانه در فعل کلاهبرداری است که شخص باید آگاهی نسبت به انجام دادن عمل فریب و سند تقلبی داشته باشد (سوءنیت عام) و قصد نتیثجه که همان محروم کردن مال به صورت دائمی برای صاحب مال را در نظر بگیرد(سوءنیت خاص)

ضمن اینکه کلاهبرداری جرمی است مقید به نتیجه به معنای آن است که شخص کلاهبردار باید بتواند مال را تحصیل کند تا جرم کلاهبرداری به صورت کامل محقق شود در صورتی قصد و عمل او به نتیجه نرسد به مجازات شروع به کلاهبرداری محکوم میشود.

معرفی وکیل کلاهبرداری در اسلامشهر و ویژگی های وکیل :

یکی از مهمترین بخش های حوزه وکالت وکیل پرونده های مربوط به کلاهبرداری می باشد. در این چند سال اخیر که تعداد پرونده های کلاهبرداری به صورت روزانه افزایش پیدا می کند و روش های متنوعی برای کلاهبرداری وجود دارد، تعداد وکیلان مربوط به حوزه کلاهبرداری بیشتر می شود. دادگاه های بیشتر شهرهای ایران درگیر پرونده های مربوط به کلاهبرداری هستند و پرونده های این چنین را در دست دارند. اسلامشهر هم پرونده های زیادی مربوط به حوزه کلاهبرداری دارد و شما باید بدانید که برای این پرونده ها نیاز است بهترین وکیل را استخدام نمایید.

جهت معرفی وکیل کلاهبرداری در اسلامشهر نیاز است که شما به خوبی در مورد ویژگی های وکیل اطلاعات بیشتری داشته باشید. در این صورت می توانید یکی از بهترین وکیلانی که در زمینه پیگیری پرونده های مربوط به کلاهبرداری فعالیت می کند را انتخاب نمایید. برخی از ویژگی های بسیار مهمی که وکیلان کلاهبرداری دارند و شما باید به خوبی این معیارها را زمان انتخاب وکیل در نظر داشته باشید عبارت است از :

  1. امانت داری وکیل :

وکیل باید مانند پزشک عمل کند و با وجود بسیاری از قوانین شغلی که دارد رازهای موکل را نزد خود نگه دارد. در واقع موکل برای اینکه وکیل بتواند به بهترین نحو ممکن پیگیری پرونده را انجام دهد باید هر یک از مواردی که مربوط به پرونده می باشد را برای وکیل بیان نماید. ولی بهتر است به خوبی امانت داری وکیل را در نظر داشته باشید. اینکه وکیل تحت هیچ شرایطی رازهای موکل خود را فاش نکند بسیار مهم است.

  1. از گفتن مطالب غلوآمیز جلوگیری نماید :

از دیگر نکاتی که زمان معرفی وکیل کلاهبرداری در اسلامشهر باید به آن دقت داشته باشید این است که بدانید وکیل وعده های بیهوده به شما نمی دهد. برخی از وکیلان شاید بخواهند به دروغ موکل خود را امیدوار نمایند تا آنها از روند پیگیری پرونده خوشحال باشند. ولی شما باید بدانید که بهترین وکیل کلاهبرداری انتخاب های پیش روی موکل را برایش بیان می سازد و ۱۰۰ درصد هم قول پیروزی در دادگاه را به موکل خود نمی دهد. این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد و شما زمان انتخاب وکیل باید به خوبی این مسئله را در نظر بگیرید و بدانید که وکیل نیاز است در کار خود به صورت آگاهانه عمل نماید.

 

  1. ساده سازی مسائل برای موکل :

یک وکیل حرفه ای کلاهبرداری سعی می کند مسائل را ساده تر سازد و از پیچیده کردن آن مسائل در دادگاه جلوگیری می نماید. اینکه وکیل صحبت هایش دقیق و واضح باشد اهمیت بسیار زیادی دارد. وکیل باید شفاف سازی پرونده را پیش روی قاضی نشان دهد تا بتواند مجازات موکل خود را کاهش دهد و یا او را تبرئه نماید. ولی در هر مرحله بهتر است بدانید که وکیل نباید مسائل را پیچیده نماید.

  1. احترام به دادگاه و قضای بگذارد :

وکیلی که خوش نام و حاذق می باشد سعی می کند از انواع چابلوسی ها در دادگاه پرهیز نماید. او یک روحیه مفید دارد که می تواند پرونده ها را به بهترین نحو ممکن جلو ببرد. با استفاده از مدارک و قوانینی که در مورد شرایط کلاهبرداری وجود دارد وکیل می توانید احترام دادگاه را حفظ کرده و پرونده را به خوبی پیگیری نماید. اینکه فرد بی گناه تبرئه شود اهمیت بسیار زیادی دارد و دادگاه و قاضی هم به خوب یاین مسئله را در نظر دارند.

  1. برخورداری وکیل از علم و هوش بالا :

از دیگر نکاتی که شما زمان معرفی وکیل کلاهبرداری در اسلامشهر باید به آن دقت زیادی داشته باشید این است که بدانید وکیل انتخاب شده تان هوش و علم بالایی دارد. در پرونده هایی که مربوط به کلاهبرداری است باید بدانید که زد و بندهای زیادی وجود دارد، بنابراین وکیل باید به خوبی هر کی از موارد پرونده را به خوبی پیگیری کند و به آنها رسیدگی نماید. اینکه وکیل بتواند هر بخش پرونده را به درستی پیگیری کند تا مجرم شناسایی شود اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین وکیل هم باید به خوبی ریز و درشت پرونده های کلاهبرداری را به خوبی بررسی کند تا به نتیجه برسد. یک وکیل حرفه ای قادر است برای شناخت انواع مشکل های پرونده به شما کمک کند تا بتوانید مجرمین اصلی را شناسایی نمایید.

 

  1. تخصص وکیل :

اینکه وکیل انتخاب شده شما تنها در حوزه وکالت پرونده های کلاهبرداری فعالیت کند مهم بسیار است. بنابراین زمان معرفی وکیل کلاهبرداری در اسلامشهر باید به این مورد مهم هم دقت زیادی داشته باشید. در صورتی که وکیل تنها روی پرونده های مربوط به کلاهبرداری فعالیت داشته باشد می تواند هر یک از موارد و قوانینی که در این پرونده ها جای می گیرد را به خوبی بررسی کند تا به نتیجه رضایت بخشی برسد.

نمونه شکوائیه کلاهبرداری

نشانی اقامتگاه شغل سن نام پدر نام خانوادگی  نام مشخصات طرفین
………… …………. ……….. ………… ……… …….. شاکی
………….. ……………… ………. …………. …………… ………….. مشتکی عنه
کلاهبرداری موضوع شکایت
۱- پرینت حساب۲-شهادت شهود و مطلعین دلائل و منضمات
رییس محترم دادسرا محترم شهرستان …………..با سلام

احتراماً به استحضار می رساند که در مورخه  …/…./….. پس از آشنایی تصادفی اینجانب با مشتکی عنه در خیابان  ،  فرد مذکور  خود را شخص با نفوذی معرفی کرد و بعد از آن از مطرح کردن اصطلاحات فنی و تخصصی خود را یکی از بستگان شخص صاحب جاه و مقام معرفی کرده  بنده را مجاب به پذیرش خودش  کرد و به خاطر اینکه من مسئله شغلی داشتم  ، ایشان پیشنهاد داد که تمامی مدارک و اسناد هویتی خود را به همراه وجه نقد ده ملیون تومان برایش ارسال دارم  تا پس از رایزنی کند که  برای فرصت شغلی من اقدامی انجام دهد  و بنده هم این مدارک به همراه وجه نقد را در اختیار و به حساب ایشان واریز کردم و بعد متوجه شدم آدرس دفتر ایشان جعلی بوده و هویت که ایشان خود را با آن معرفی داشته اند دروغ بوده و جواب گوشی همراه خود را ندادند و پس از شناساسای هویت واقعی این شخص توسط ماموران نیرو انتظامی بنده لازم دیدم که از ایشان شکایت نمایم 

 

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص کلاهبرداری در اسلامشهر اینجا کلیک کنید.

با این وجود اینجانب زیان دیده کلاهبرداری و اقدامات متقلبانه شده ام از آن مقام محترم تقاضا دارم با توجه به ماده قانون تشدید مجازات مرتکبین اختلاس، ارتشاء و کلاهبرداری و همچنین شهادت شهود و مطلعین نسبت به صدور انجام تحقیقات مقدماتی و صدور قرار جلب دادرسی علیه مشتکی عنه اقدام مقتضی لحاظ نمایید.

 با تشکر

در صورت نیاز به وکیل متخصص در مورد جرم کلاهبرداری در شهر اسلامشهر در جایی که میخواهید در مقام زیان دیده طرح شکایت کنید و به حقتان برسید و شخص کلاهبردار را تحویل قانون دهید تا برخورد قانونی با او صورت بگیرد و یا احساس میکنید به ناحق مورد اتهام جرم کلاهبرداری قرار گرفته اید و در برابر اتهامات بی اساس  قرار گرفتید و چگونگی ثبت شکایت ،نگارش لایحه نویسی و دفاع کردن در برابراتهامات بی اساس  کلاهبرداری  و کلیه مراحل دادرسی مربوط به آن فرم مربوط به درخواست وکیل این موضوع را پر نمائید تا سامانه وکیلم باش بهترین وکیل این موضوع را به شما معرفی کند. 

امتیاز دهید

ثبت نام وکلا
ثبت نام وکلا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما :‌ 05136140000