حقوق کیفریکلاهبرداری

معرفی وکیل کلاهبرداری در تبریز+مشاوره تلفنی

معرفی وکیل کلاهبرداری در تبریز

پرونده هایی که مربوط به کلاهبرداری می باشد در شهر تبریز تا حدودی زیاد است و شما برای پیگیری این پرونده ها باید بهترین وکیل را انتخاب نمایید. شما می توانید درخواست معرفی وکیل کلاهبرداری در تبریز را از موسسه های  حقوقی که در این زمینه تجربه دارند داشته باشید. آنها به خوبی قادر هستند که شما را برای انتخاب بهترین وکیل راهنمایی کنند. شما برای انتخاب کردن وکیل مورد نظرتان باید به خوبی  ویژگی های وکیل را از هر نظر بررسی کنید و سپس او را انتخاب نمایید. پرونده هایی که مربوط به کلاهبرداری می باشد در شهر تبریز زیاد است، ولی در صورتی که تنها وکیلان حرفه ای آنها را بر عهده بگیرند در کمترین زمان آن پرونده ها به نتیجه می رسند.

سامانه وکیلم باش در زمینه معرفی وکیل کلاهبرداری در تبریز و هر شهر دیگر می تواند به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهد. شما باید فرم قرار داده شده در سایت را پر کنید و اطلاعاتی که از شما درخواست شده است را به درستی وارد نمایید. بعد از اینکه اطلاعات وارد شده را کارشناسان موسسه به خوبی مورد بررسی قرار دهند می توانند بهترین وکیل را برای پیگیری پرونده به شما معرفی نمایند. دقت داشته باشید که زمان انتخاب کردن بهترین وکیل کلاهبرداری باید به خوبی در مورد ویژگی های وکیل اطلاعات زیادی داشته باشید. اینکه وکیل شما ویژگی های یک وکیل حرفه ای را داشته باشد بسیار مهم است و شما باید به خوبی این مسئله مهم را در نظر داشته باشید.

جرم کلاهبرداری تشکیل شده از دو عنصر است که در صورت محقق شدن آن دو جرم تام و کامل انجام شده است این دو عنصر تشکیل دهده یکی عنصر مادی و دیگری عنصر روانی یا معنوی عمل است که در ادامه به آن توضیح میدهیم.

عنصر مادی: به فعل انجام شده و یا عملی و یا رفتاری است که طبق قانون جرم است و برای این جرم در رکن مادی باید سه عامل مهم اتفاق بیفتد تا جرم کلاهبرداری شکل بگیرد.

درخواست وکیل - وکیل نوین

۱- متوسل شدن به راهکار های متقلبانه جهت فریب دادن:در جرم کلاهبرداری باید عملی که مورد استفاده جرم مربوط قرار میگیرد متقلبانه باشد ؛ مانند به کاربردن از سند تجاری جعل شده مثل چک برای خالی کردن حساب شخص مقابل یا بانک محال علیه یا فروش شیء ساختگی به جای  اصل جنس به دیگری. 

نوشته های مشابه

 ۲-فریب خوردن طرف مقابل از عمل متقلبانه دیگری: مهم ترین موضوع در شکل گرفتن بزه کلاهبرداری فریب دادن متضرر از جرم  می باشد. اگر زیان دیده از عمل فریب کلاهبردار آگاه باشد و با این وجود به عمد فریب بخورد، این عمل دیگر کلاهبرداری نیست بود، اغفال دادن  زیان دیده ممکن است با هر عملی انجام بگیرد و آنچه  اهمیت دارد اغفال دادن بزه دیده می باشد،  

 ۳-تصاحب کردن اموال زیان دیده: باید در انجامی اعمالی که در بالا ذکر کردیم به این نتیجه برسد که فریبنده مال دیگر را چه منقول و چه غیرمنقول تحصیل کند و مال از تصرف صاحب آن با فریب او خارج شود.

 عنصر معنوی یا روانی:

  برای آنکه  اقدامی عنوان مجرمانه داشته باشد و شکل بگبرد  باید قصد انجام عمل مجرمانه  و همچنین قصد خواستن نتیجه که شامل سوء نیت عام و سو ءنیت خاص است که سو نیت عام به معنای شامل عمد و آگاهی در عمل است و سو نیت خاص به معنای خواستن نتیجه مجرمانه و قصد محروم کردن دائمی مالک از مال است و در دادگاه احراز گردد تا جرم کلاهبرداری شکل بگیرد.     

معرفی وکیل کلاهبرداری در تبریز و ویژگی های بهترین وکیل :

پیش از اینکه شما درخواست معرفی وکیل کلاهبرداری در تبریز را از سامانه وکیلم باش داشته باشید باید به خوبی در مورد ویژگی هایی که یک وکیل حرفه ای کلاهبرداری دارد افزایش دهید. در این صورت می توانید بهترین وکیل را برای پرونده کلاهبرداری خود انتخاب نمایید. برخی از اصلی ترین و مهمترین ویژگی هایی که یک وکیل حرفه ای کلاهبرداری دارد و شما باید از آن اطلاع داشته باشید عبارت است از :

روش شکایت کلاهبرداری در تبریز:

طریقه شکایت از جرم کلاهبرداری: بدین گونه است که کسی که مورد کلاهبرداری قرارگرفته است، باید شکایت انجام جرم کلاهبرداری و فریب برای تحصیل مال را به دادسرای عمومی و انقلاب محل جرم در تبریز تقدیم کند. بعد از ثبت شکایت در دادسرا موضوع باید باید به نظر معاون دادستان برسد و بعد از بررسی و دلایل پرونده شاکی را نسبت به ابطال تمبر اشراف دهد و مشخصات مشتکی عنه را بایستی توسط شاکی به مقامات ابلاغ داده شود و بعد از تحقیق و بررسی توسط دادیار و موجه دانستن موضوع توسط مقامات قضایی موضوع کلاهبرداری در نتیجه ابلاغ به متهم به او تفهیم میشود تا در وقت مشخص برای حضور در دادسرا حاضر شود در دادسرا مقام قضایی پس از رسیدگی به دلایل شاکی به شخص متهم تفهیم اتهام به صورت مشروح میکند و بعد از آن او را با سپردن وثیقه و یاضمانت (بر حسب میزان تحصیل مال مورد کلاهبرداری) تا روز دادگاه آزاد میکند و نهایتا قرار جلب به دادرسی صادر میکند ولی ممکن است که ختم مذاکرات در دادسرا به دلیل نبودن دلایل کافی منجر به صدور قرار جلب به دادرسی نشود و در دادسرا قرار منع تعقیب صادر بشود  به همین خاطر باید وکیل متخصص و با تجربه بالا برای این پرونده تعیین شود تا بتواند دلایل محکمه پسند را جمع آوری کرده و مقام قضایی را مجاب به صدور قرار جلب به دادرسی نماید.

معرفی وکیل کلاهبرداری در تبریزویژگی های وکیل متخصص کلاهبرداری ازسامانه وکیلم باش:

۱-امانت داری :

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که یک وکیل حرفه ای باید داشته باشد این است که امانت داری خود را به موکلش ثابت نماید. در واقع شما باید به خوبی بدانید موکل نیاز است بیشتر جزئیات پرونده های کلاهبرداری را به وکیل بگوید. ولی اینکه موکل بتواند به وکیل خود اعتماد داشته باشد بسیار مهم است و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. وکیل حرفه ای هر یک از جزئیات پرونده را اگر نیاز باشد در دادگاه اعلام می کند و تمام جزئیات پرونده را ذکر نمی کند.

۲-تخصص و حرفه ای بودن وکیل :

شما زمانی که درخواست معرفی وکیل کلاهبرداری در تبریز را می نمایید باید به خوبی تخصص و حرفه ای بودن وکیل مورد نظر خود را بررسی نمایید. اینکه وکیل تخصص داشته باشد بسیار مهم است و شما هم باید به خوبی این مسئله مهم را در نظر داشته باشید. برخی از وکیلانی که در دادگاه های عمومی فعالیت می کنند نمی توانند پرونده های سنگین مربوط به کلاهبرداری را به خوبی مورد بررسی قرار دهند و آنها را پیگیری کنند. شما زمانی که می خواهید بهترین وکیل کلاهبرداری را انتخاب کنید باید به خوبی تخصص وکیل را در نظر بگیرید. در این صورت می توانید پرونده های خرد و کلان مربوط به کلاهبرداری را به دست وکیل خود بسپارید.

۳-ساده سازی مسائل برای شما :

یکی از دیگر ویژگی هایی که وکیل حرفه ای باید داشته باشد و شما هم باید به آن دقت کنید این است که بتواند مسائل را برای شما ساده تر سازد. برخی از قوانین و تبصره هایی که مربوط به پرونده های کلاهبرداری می باشد را بدون شک شما به خوبی نمی شناسید. بنابراین آنها را بهتر است که تنها از وکیلان درخواست نمایید برایتان توضیح دهند. شما می توانید هر یک از مسائلی که مربوط به پرونده های کلاهبرداری می باشد از از وکیل خود بپرسید تا به روشی ساده آنها را برای شما بیان نماید. وکیل حرفه ای به خوبی قادر است که شما را برای پیگیری پرونده و نکاتی که در مورد پرونده های کلاهبرداری وجود دارد راهنمایی نماید.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص کلاهبرداری در تبریز اینجا کلیک کنید.

۴-آشنایی با تمامی تبصره ها و قوانین مربوط به پرونده های کلاهبرداری :

اینکه وکیل به خوبی با تمامی تبصره ها و قوانینی که مربوط به پرونده های کلاهبرداری می باشد آشنایی به دست آورد بسیار است. شما زمانی که درخواست معرفی وکیل کلاهبرداری در تبریز می نمایید باید به خوبی در مورد این ویژگی وکیل اطلاعات لازم را داشته باشید. دقت داشته باشید که وکیل انتخاب شده شما باید به خوبی هر یک از موارد و قوانینی که مربوط به پرونده های کلاهبرداری است را بشناسد تا بتواند از آنها برای پیگیری پرونده شما استفاده نماید. اینکه وکیل قادر باشد آن تبصره ها و قوانین را به درستی روی پرونده شما اجرا کند بسیار مهم است و شما هم باید به خوبی این مسئله مهم را در نظر داشته باشید. از آنجایی که تعداد پرونده های کلاهبرداری در دادگاه زیاد است روز به روز قوانین و تبصره های جدیدی در مورد پرونده های کلاهبرداری وضع می شود. وکیل شما بهتر است که به خوبی با تمامی این موارد و قوانین پرونده های کلاهبرداری آشنایی داشته باشد.

۵-از علم و هوش بالا برخوردار باشد :

اینکه وکیل شما از علم و هوش بالایی برخوردار باشد می تواند پرونده ها را در بهترین مسیر ممکن پیگیری کند. شما پیش از اینکه درخواست معرفی وکیل کلاهبرداری در تبریز را داشته باشید باید به خوبی در مورد علم و هوش وکیل خود جهت پیگیری پرونده ها آگاهی به دست آورید. آن دسته از وکیلانی که باهوش هستند می توانند پرونده ها را در کمترین زمان ممکن با بهترین قوانین و تبصره ها پیگری کرده تا نتیجه خوبی را به شما تحویل دهند. دقت داشته باشید که وکیل انتخابی شما باید به خوبی هر یک از موارد و قوانینی را که مربوط به پرونده های کلاهبرداری می باشد را بشناسد تا با علم و هوش خود آنها را روی پرونده به کار برده و پرونده را پیگیری نماید.

در صورت نیاز به وکیل متخصص در مورد  جرم کلاهبرداری در تبریز در جایی مطمئن هستید سرتان کلاه رفته  و میخواهید با شخص فریبکار برخورد قانونی صورت بگیرد و چگونگی ثبت شکایت ،نگارش لایحه نویسی و دفاع کردن در  جایی که احساس میکنید در برابر اتهامات بی اساس  کلاهبرداری قرار گرفتید  و کلیه مراحل دادرسی مربوط به آن فرم مربوط به درخواست وکیل این موضوع را پر نمائید تا در ظرف ۵ دقیقه سامانه وکیلم باش بهترین وکیل این موضوع را به شما معرفی کند. 

امتیاز دهید

ثبت نام وکلا
ثبت نام وکلا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما :‌ 05136140000