دعاوی خانوادهطلاق

وکیل طلاق در رشت

وکیل طلاق در رشت

آقای وکیل من حق طلاق ندارم، الان چطوری می تونم طلاق بگیرم؟ مدت زمان برای گرفتن طلاق چقدر هستش؟ هزینه‌ی طلاق چه میزان هستش؟ دنبال وکیل طلاق در رشت هستم، چطور میتونم پیدا کنم؟  این ها بخشی از سوالات موکلانم که به دفترم مراجعه میکردند بودش.

با عرض سلام خدمت همه عزیزان که سامانه وکیلم باش را برای پیشبرد اهداف و دریافت اطلاعات خود انتخاب می کنند.امینی هستم از کارشناسان حقوقی سامانه وکیلم باش .در کنار شما هستیم تا در مورد پرونده ی طلاق یکی از موکلانم صحبت کنیم. پس همراه ما باشید تا علاوه بر آگاهی مختصر در مورد طلاق و سوالات درباره آن به معرفی وکیل طلاق در رشت بپردازیم.

بررسی پرونده طلاق

در اینجا به یکی از پرونده های موکلم (ساجده) اشاره می کنم که درخواست طلاق داده بود.

ساجده که با صورت ورم کرده در دفتر من آمده بود اینطور ماجرا را توضیح داد.

آقای وکیل دیگه خسته شدم  از دست شوهرم. همش یا کتکم میزنه یا فحشم میده. میخوام طلاقمو بگیرم.

درخواست وکیل - وکیل نوین

ساجده که از شدت فشار روحی کاملا بریده بود. در جواب سوال من که چه شد که به اینجا رسید، اینطوری توضیح داد.

نوشته های مشابه

من حدود دو ساله که با همسرم ازدواج کردم و یک سال تو عقد بودیم و یک سال هم سر خونه خودمون هستیم.

در این مدت دو ساله که زندگی کردیم، خیلی من رو اذیت کردش.

راستش آشنایی من با سهیل از طریق فضا مجازی بودش، با هم چت می کردیم. از همدیگه خوشمون آمدش و قرار گذاشتیم حضوری همدیگرو رو ببینیم.

بعد از ملاقات قرار شدش ارتباطمون رو بیشتر کنیم. دید و بازدید ها که بیشتر شدش، من به سهیل وابسته شدم و بهش گفتم پا پیش بزاره تا با هم ازدواج کنیم. سهیل هم این روز و فردا میکرد تا این که آخر یک روز آمد.

از ابتدا مادر و پدرم مخالف این ازدواج بودند. دلایل خودشون مثل فاصله طبقاتی و فرهنگی و امثالهم داشتند. ولی با اصرار من این ازدواج صورت گرفت.

بعد از مراسم خواستگاری، سهیل اخلاقش عوض شدش، تند خو و پرخاشگر شدش، نمیدونم برای چی اینجوری شدش.

حتی تو دوران عقد چند مرتبه دست روی من بلند کردش.

ساجده که به گریه افتاد بود و من دقیق متوجه صحبتاش نمی شدم، بعد از نوشیدن مقداری آب این طور ادامه قصه ی زندگی خود را گفت.

بعد از مراسم عروسی که گرفتیم همون اخلاقیات خوبی هم که داشت، دیگه کمرنگ و کمرنگ تر می شد. به طوری که خونه برای من حکم زندان را داشتش.

در ضمن به مادر و پدر خودم هم چیزی نگفتم یعنی در واقع خجالت میکشیدم بهشون چیزی بگم، اخه اونا از این ازدواج راضی نبودن و منم به حرف اونا گوش ندادم.

بعد از یه مدتی، علاوه بر فحاشی و پرخاشگری، با یک نفر گه گداری صحبت میکرد و حرف های عاشقانه بهش میزد، منم یه سری رفتم چک کردم و دیدم با یه خانمی صحبت میکرده و قرار با هم ازدواج کنن.

منم که دیگه صبرم تموم شدش، به روش آوردم و گفتم این کیه؟!!!

شوهرم که ناراحت شده بود که چرا منو چک میکنی؟ بعد به سمت من آمد و شروع به کتک زدن من کردش و اینطوری شدم که منو را می بینید.

منم که واقعا نمیدونستم چی کار کنم، از یک طرف خجالت می کشیدم، به خانه مادر و پدرم برم و از طرفی هم نمیتونستم تو اون خونه هم که در واقع زندان بودش، باشم.

سریع تو گوگل دنبال وکیل خوب برای طلاق در رشت می گشتم که شما را پیدا کردم.

ساجده که در حال گریه بودش فقط یک کلام میگفت:( طلاق طلاق طلاق)

وکیل طلاق در رشتبررسی حقوقی پرونده

همانطور که همراهان سایت حقوقی وکیلم باش اطلاع دارند، حق طلاق در اختیار مرد می باشد ولی در شرایطی زوجه هم می تواند طلاق بگیرد..

طبق ماده۱۱۳۰ قانون مدنی که مقرر میفرماید.

 ماده ۱۱۳۰ – در مورد زیر زن می تواند به حاکم شرع مراجعه و تقاضای طلاق نماید در صورتی که برای محکمه ثابت شودکه دوام زوجیت موجب عسر و حرج است می تواند برای جلوگیری از ضرر و حرج زوج را اجبار به طلاق نماید و در صورت میسر نشدن به اذن حاکم شرع طلاق داده می شود.

۱- …

۲-…

۳-…

۴- ضرب و شتم یا هرگونه سوء استفاده مستمر زوج که عرفا” با توجه به وضعیت زوجه قابل تحمل نباشد.

با توجه به ماده ۱۱۳۰ قانون مدنی، زوجه در شرایط خاصی می تواند از حق طلاق خود استفاده کند. یکی از آن شرایط ضرب و شتم زوجه می باشد.

با توجه به پرونده موکلم و توضیحات ساجده، بنده کار خودم را شروع کردم.

ابتدا به ساجده گفتم به پزشکی قانونی برود که آثار ضرب و شتم تایید بشود. سپس با دادخواست طلاق به وکالت از موکلم و ثبت در دفتر خدمات قضایی، اعلام طلاق را به زوج رساندیم.

سپس با توجه به نظر پزشکی قانونی و دفاع خوب از موکلم، توانستم طلاق ساجده را بگیرم و به قول خودش از خانه ای که حکم زندان براش داشت، نجاتش دادم.

در صورت علاقه به مطالعه بیشتر پروندهای طلاق اینجا را کلیک کنید.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص طلاق در رشت اینجا را کلیک کنید.

سوالات متداول

سوال: من میخوام طلاق توافقی بگیرم اما زمان ندارم حدودا چقدر زمان میبره؟

در طلاق توافقی وقتی از طرف خود زوجین اقدام بشه بین سه تا پنج ماه زمان میبره اما همین روند اگه به وکیل متخصص سپرده بشه خیییلی خیلی کمتر از زمان گفته شده صورت میگیره.برای مشاوره و اقدام به طلاق توافقی و سریع کافیه روی کلمه(وکیل نوین) کلیک کنید.

سوال: همسر من خانمی رو صیغه کردن و الان پشیمون هستن ایا قانون این حق رو به من میده تا جدا بشم؟

در قانون و در سند ازدواج ۱۲شرط برای دادن حق طلاق به خانوم اومده.و البته در رابطه با سوال شما بله در قانون جدید گرفتن همسر باعث ایجاد حق طلاق برای خانم میشه چه همسر دائم چه همسر موقت.

سوال:همسر من درخواست طلاق داده میخواستم بدونم تکلیف طلاهای که این مدت براش خریدم چی میشه؟

بهتره بدونی اگه طلاهای که خریداری کردی در تملک دختر باشه اون ها متعلق به دختر خانم هست.در غیر این صورت پسر میتونه استرداد ان را بخواهد.

سوال: چطور میتونم با وکیل طلاق در رشت صحبت کنم ؟

سامانه وکیلم باش سامانه آموزش مسایل حقوقی و معرفی وکیل متخصص به هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد. بدین نحوه که متقاضیان ابتدا با تکمیل فرم درخواست وکیل متناسب با موضوع انتخابی، اطلاعات وکیل به محض تکمیل فرم برای ایشان ارسال میگردد.در صورتی که باوکیل ارتباط گرفته و از مشاوره تلفنی رضایت داشتید و یا نیاز به بررسی دقیق تر مدارک شما می باشد، از وکیل مربوط نوبت گرفته و به دفتر ایشان مراجعه می نمایید.

سوال: هزینه وکیل طلاق در رشت چقدر هستش؟

ما در سامانه وکیلم باش بر اساس نرخ مصوب کانون وکلا عمل میکنیم.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

ثبت نام وکلا
ثبت نام وکلا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما :‌ 05136140000