معرفی وکیل

وکیل تصرف عدوانی در مشهد+مشاوره با وکیل

سلام دنبال وکیل تصرف عدوانی در مشهد هستم ممکنه معرفی بکنید

با سلام : بنده دنبال یک وکیل خبره در زمینه تصرف عدوانی در مشهد هستم ممکنه به من معرفی کنید و بفرمایید جرم تصرف عدوانی تحت چه شرایطی اثبات می گردد :

 

سلام و درود خدمت شما 

ممنون از سوال شما

سامانه وکیلم باش به مرکزیت مشهد مقدس و نمایندگی در مراکز استانهای ایران با کادر وکلای مجرب دادگستری که بالغ بر پنجاه وکیل در سراسر ایران مشغول به فعالیت و همکاری با مجموعه وکیلم باش میباشند با ذکر این نکته که هر وکیل به صورت تخصصی در حیطه مشخص مشغول به فعالیت هستند که این امر باعث تخصص و تجربه منحصر به فرد ایشان شده است.

یکی دیگر از امتیاز های مجموعه حقوقی وکیلم باش اینست که در هر شهری وکیل و نماینده حقوقی دارد که با تماس و درخواست شما عزیزان برای جلسه حضوری به سرعت امکان پذیر است.

درخواست وکیل - وکیل نوین

برای دقت و سهولت کار شما عزیزان ابتدا با مشاورین حقوقی دفتر مرکزی ارتباط برقرار میکنید و ایشان با گفته های شما و راهنمایی ابتدایی شمارو به وکیل متخصص همان حیطه در شهر خودتون لینک کرده و ارتباط برقرار خواهد شد با وکیل دادگستری.

در توضیح این جرم باید گفت تصرف عدوانی زمانی رخ می دهد که مال غیرمنقول، بدون رضایت مالک آن از سوی کسی تصرف شود. این عمل مطابق قانون جرم محسوب شده و مجازات به دنبال دارد.

 

طبق ماده ۱۵۸ قانون آیین دادرسی مدنی:دعوای تصرف عدوانی حقوقی عبارت است از ادعای متصرف سابق مبنی بر اینکه دیگری بدون رضایت او مال غیرمنقول را از تصرف وی خارج کرده و اعادهٔ تصرف خود را نسبت به آن مال درخواست می‌نماید.با توجه به این تعریف مال مورد تصرف باید غیر منقول( یعنی قابل نقل و انتقال نباشد مانند مسکن) باشد.

مزاحمت برای استفاده حق کسی چه در مورد مال منقول چه غیر منقول هم جزیی از تصرف عدوانی محسوب میشود.

در حقوق کیفری و مطابق با ماده ۶۹۰ قانون مجازات اسلامی هر فرد اقدام به هر نوع تصرف از نوع عدوانی یا به وجود آمدن مزاحمت یا ممانعت از حق در مورد های مذکور نماید به مجازات ۱ ماه تا یک سال حبس محکوم می شود و دادگاه موظف به رفع تصرف یا رفع مزاحمت یا ممانعت از حق می باشد.

موفق باشید  در پناه حق

امتیاز دهید

ثبت نام وکلا
ثبت نام وکلا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما :‌ 05136140000