کلاهبرداریدعاوی کیفری

وکیل کلاهبرداری در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

سلام دوست عزیزم فائزه نعمت شاهی هستم.مشاوره حقوقی سامانه وکیلم باش قطعا وقتی کلمه وکیل کلاهبرداری در مشهد رو سرچ کردی توام درگیر پرونده کلاهبرداری هستی.قبل از این که بگم کلاهبرداری چیه؟بهتره یه خاطره از دوستم براتون تعریف کنم.

یادم میاد یه روز یکی از دوستام خیلی با عجله بهم زنگ زد و پشت تلفن مدام سوال میکرد وکیل تو شهرستان هم میشناسی و اصرار میکرد شهر کوچیک هم کار میکنه؟ از این همه اصرار دوستم تعجب کردم.ازش سوال کردم اتفاقی افتاده که گفت تمام پس اندازم دزدیدن با نگرانی بهش گفتم الان خودت سالمی بهم گفت اره من حتی نمیدونم کی این پول ازم دزدیده اون موقع فهمیدم موضوع دوستم اصلا دزدی نیست بلکه کلاهبرداری هست!

خلاصه یک شب که دوستم خیلی هم درگیر مشکلات مالی بوده تلفنش زنگ میخوره و میگن از فلان برنامه رادیو باهات تماس میگیریم.شما برنده خوش شانس ۵میلیون وجه نقد شدی حتی یه سری اطلاعات شخصی از خودش هم میدن بهش تا اعتمادش جلب کنن.

دوست منم وقتی اسمش میشنوه.خیالش راحت میشه و اعتماد میکنه.سریع به اولین عابربانک میره.و اصلا به چیزی شک نمیکنه.اون اقا هم بهش میگه کارتت رو وارد دستگاه کن زبان انگلیسی رو انتخاب کن و یه شماره سریال بهش میده تا وارد کنه.به محض وارد کردن شماره سریال پیام برداشت از حساب براش میاد و چون دوستم تو شهر غریب و کوچیک بود و اصلا اون جا رو نمیشناخت خیلی سخت تونستیم یه وکیل براش پیدا کنیم و سرمایه اش رو برگردونیم.

خدا رو شکر که دوستم مشکلش حل شد .ولی بعد از مشکل اون تا مدت ها ذهنم درگیر شد چون دو تا موضوع اساسی رو از نزدیک حس کردم ۱)بی اطلاعی دوستم در رابطه با اطلاعات حقوقی۲)سخت پیدا شدن وکیل و عدم دسترسی به وکلا در شهرستان ها

درخواست وکیل - وکیل نوین

بعد از اون ماجرا مدام به این فکر میکردم چرا نباید مرکز و سامانه ای در کشور وجود داشته باشه تا حالا بهتره چند نکته رو با هم بررسی کنیم.     

وکیل کلاهبرداری در مشهدتفاوت و تشابه سرقت و کلاهبرداری در چیست؟

سرقت و کلاهبرداری معمولا  در زمینه مالی صورت میگیرد.و البته تفاوت شون در نوع مال هست.سرقت تنها در اموال منقول و کلاهبرداری هم در اموال منقول و هم غیرمنقول اتفاق می افتد.اگه میخوای جرم سرقت رو بشناسی رو کلمه سرقت چیست کلیک کن.

 البته سرقت و کلاهبرداری در مجازات هم متفاوت هستند.که در ادامه به اون میپردازیم.

مجازات سرقت و کلاهبرداری در قانون به چه صورت است؟

در قانون ما برای سرقت و کلاهبرداری مجازات مختلفی در نظرگرفته شده.

در کلاهبرداری بسته به نوع جرم از یک تا ده سال حبس و حتی گاها مجرم به پرداخت جزای نقدی محکوم میشود. اما در سرقت مجرم محکوم به ۷۴ ضربه شلاق سه ماه تا بیست سال حبس و حتی در برخی موارد به حبس ابد محکوم میشود.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل کلاهبرداری در مشهد اینجا کلیک کنید.

آیا در جرم کلاهبرداری به وکیل نیاز دارم؟

بدون شک حضور وکیل کلاهبرداری در مشهد در روند رسیدگی پرونده ات خیلی تاثیرگذاره.اگه بخوام راحت بگم حضور یه ادم با تجربه و اگاه به قوانین تو رو راحت تر به هدفت میرسونه .

۵/۵ - (۴ امتیاز)

ثبت نام وکلا
ثبت نام وکلا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما :‌ 05136140000