پرسش و پاسخ کیفریجرایم مربوط به مواد مخدردعاوی کیفری

وکیل مواد مخدر در مشهد

وکیل مواد مخدر در مشهد

وکیل مواد مخدر در مشهد

فهرست مطالب

سلام دوست عزیزم فائزه نعمت شاهی هستم مشاوره حقوقی سامانه وکیل نوین.اگه دنبال یه وکیل خوب در حیطه مواد مخدر در مشهد هستی.بهت توصیه میکنم تا انتها همراه تیم وکیل نوین باشی و اما برای این که بدونی اصلا در قانون چه موادی شامل مواد مخدر میشن.بهتره تا انتها این مقاله همراه تیم ، باشی.

مواد مخدر در قانون چیست؟

بهتره بدونی مواد مخدر در قانون به ۴ دسته تقسیم میشوند:

۱)مواد مخدر گیاهی:مثل تریاک و مرفین

درخواست وکیل - وکیل نوین

۲)روان گردان های گیاهی همچون:حشیش و کوکائین

نوشته های مشابه

۳)روان گردان های شیمیایی:مثل شیشه/کراک/گل

۴)مواد مخدر مجاز دارویی:مثل ترامادول و……..

اگه مایلی با قوانین مواد مخدر بیشتر اشنا بشی.بهت توصیه میکنم رو کلمه شناختن مواد مخدر کلیک کنی.

وکیل مواد مخدر در مشهد

مجازات نگهداری مواد مخدر در قانون چیست؟

در رابطه با نگهداری مواد مخدر باید بهت بگم که بستگی داره چه مقدار مواد رو نگهداری کنی.مثلا تا ۵۰گرم موادمخدر اگه نگهداری به علاوه جزای نقدی تا ۵۰ ضربه شلاق هم داری.اما همین مواد مخدر اگه بین ۵۰ تا ۵۰۰ گرم باشه به علاوه جزای نقدی ۱۰تا ۷۰ ضربه شلاق هم باید متحمل بشی.

حالا اگه بازم طمع کنی و بیشتر از ۵۰۰ گرم موادمخدر نگهداری کنی البته تا ۵ کیلوگرم باید علاوه بر جزای نقدی و متحمل شدن ۴۰تا۷۰ ضربه شلاق از ۲تا ۵ سال هم حبس درانتظارت هست.اگه از ۵ تا ۲۰ کیلوگرم مواد همراهت داشتی باید بدونی علاوه بر جزای نقدی از ۵۰تا۷۴ضربه شلاق و ۵تا۱۰سال حبس و اگه جرمت تکرار بشه مصادره اموال هم به مجازاتت اضافه میشه.

اگه ۲۰تا ۱۰۰کیلوگرم مواد همراهت باشه باید بگم در اینجا بابت هر کیلو جزای نقدی داری و به علاوه شلاق در صورت تکرار به اعدام محکوم میشی.ولی اگه بیشتر از صد کیلو مواد مخدر همراهت بود علاوه بر جزای نقدی و شلاق و حبس ابد اگه جرمت تکرار کنی به اعدام محکوم میشی. بهت توصیه میکنم به هیچ عنوان برای دفاع در پرونده های مواد مخدر بدون وکیل اقدام نکنی.

ویژگی های وکیل مواد مخدر در مشهد چیست؟

باید بهت بگم پرونده های مواد مخدر به دلیل حساسیت و تخصصی بودنشون وکلای کمی دارن ومعمولا اگه وکیلی پرونده موادمخدر قبول کنه به صورت تخصصی فقط تو اون زمینه کار میکنه.و از اون جایی که قاضی پرونده های مواد مخدر جز بهترین قضات هستند دفاع کردن وکلا هم در برابر اون ها خیلی سخت هست.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل مواد مخدر در مشهد اینجا کلیک کنید.

دفاع وکیل مواد مخدر در مشهد به چه صورت است؟

در مرحله اول باید بدونی پرونده های موادمخدر به دو دسته خرد و کلان تقسیم میشوند.اما کلا تعداد وکلای متخصص در این حوزه حتی به صد نفر هم نمیرسه پس باید تاکید کنم:در رابطه با پیگیری پرونده ات حتما باید با یک وکیل مواد مخدر در مشهد مشورت کنی.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

ثبت نام وکلا
ثبت نام وکلا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما :‌ 05136140000