حقوق خانوادهطلاق

وکیل طلاق در مشهد

وکیل طلاق در مشهد

وکیل طلاق در مشهد؟

فهرست مطالب

با سلام دوست خوبم من فائزه نعمت شاهی هستم مشاور حقوقی سامانه وکیل نوین.مشهد یکی از شهر هایی هست که امار طلاق در اون بالاست.و به همین دلیل خیلی مراجع حقوقی در مراحل طلاق سخت گیری میکنن تا بلکه با این روش امار طلاق در مشهد پایین بیاد.

با توجه به این شرایط مراحل طلاق در مشهد خیلی طولانیه. اما بازم همه چیز بستگی به وکیلی داره که انتخاب میکنید.یا از وکلای متخصص در زمینه طلاق مشورت بگیرید. میتونید با صرف زمان خیلی کم به راحتی طلاق توافقی بگیرید.

سامانه وکیل نوین علاوه بر مشاوره رایگان و به صورت ۲۴ ساعتی و انلاین شما رو به وکلا متخصص در مشهد معرفی میکنه.فقط کافیه کلیک کنید.

تو این مقاله قصد داریم یک سری راهکار برای طلاق توافقی سریع تربهتون پیشنهاد بدیم پس بهتون توصیه میکنم حتما تا انتها مقاله با تیم وکیل نوین همراه باشید.

درخواست وکیل - وکیل نوین

چرا در طلاق به وکیل نیاز دارم؟

این مورد همیشه اولین سوال موکلین که به دفتر مراجعه میکنن هست. و البته هم تا حدودی حق دارن چون با پیچیدگی مسئله طلاق اون هم در مشهد اشنا نیستن. و گاها فکر میکنن با اقدام خودشون کارشون پیش میره که گاهی با یک کوتاهی خیلی هم ضرر میکنن.اما در تیم وکیل نوین پرونده در هر مرحله ای که باشه. با مطالعه و چند جلسه مشاوره و ارائه راهکار  قطعا یه راه حل براش پیدا میشه و دیگه اون پیچیدگی قبل و نداره 

پس یادت نشه یک وکیل خوب که در امور خانواده (نفقه.مهریه.الزام به تنظیم.حضانت فرزند)تخصص داشته باشه قطعا میتونه یک پشتوانه خوب برات توی مراحل رسیدگی باشه.

بذار یک نکته بهت بگم تو همین بحث مهریه : مهریه خودش به خودی خود یک سری نکات خیلی مهم داره  که اگه قبل از ازدواج هر کدوم از طرفین با یک وکیل متخصص در امور خانواده مشورت کنن قطعا خیلی از مشکلات بعدی پیش نمیاد.

یک مسئله که قطعا خودتون هم در موردش زیاد شنیدید مسائل:حق تحصیل/حق طلاق/حق مسکن و خیلی حقوق دیگه اگه قبل از ازدواج با یک مشاور حقوقی مشورت کنید درگیر مشکلات بعدی نمیشید.

پس لزوما نباید فقط موقع طلاق با یک وکیل مشورت کنید بلکه موقع ازدواج هم حتما با یک وکیل متخصص امور خانواده حتما مشورت کنید.

وقتی  سامانه رو بررسی میکردم چند تا سوال خیلی نظرم جلب کرد بهتر دیدم تا تو این مقاله به چند تا از سوالاتون پاسخ بدم:شاید سوال شمام باشه.

وکیل طلاق در مشهد همسر من درخواست طلاق داده میخواستم بدونم تکلیف طلاهای که این مدت براش خریدم چی میشه؟

بهتره بدونی اگه طلاهای که خریداری کردی در تملک دختر باشه اون ها متعلق به دختر خانم هست.در غیر این صورت پسر میتونه استرداد ان را بخواهد.

با سلام من وکالت در طلاق دارم ایا میتونم یک وکیل از طرف زوج و زوجه بگیرم؟

خیر در وکالت طلاق توافق یک وکیل نمیتونه وکالت هر دو طرف رو قبول کنه مثل هر دعوای حقوقی دیگه.

من میخوام طلاق توافقی بگیرم اما زمان ندارم حدودا چقدر زمان میبره؟

در طلاق توافقی وقتی از طرف خود زوجین اقدام بشه بین سه تا پنج ماه زمان میبره اما همین روند اگه به وکیل متخصص سپرده بشه خیییلی خیلی کمتر از زمان گفته شده صورت میگیره.برای مشاوره و اقدام به طلاق توافقی و سریع کافیه روی کلمه(وکیل نوین) کلیک کنید.

من و همسرم برای طلاق توافقی اقدام کردیم و گواهی عدم سازش هم صادر شده اما هنوز به محضر مراجعه نکردیم این گواهی چقدر اعتبار داره؟

گواهی عدم سازش که توسط دادگاه صادر میشه ۳ ماه اعتبار دارد.

همسر من خانمی رو صیغه کردن و الان پشیمون هستن ایا قانون این حق رو به من میده تا جدا بشم؟

در قانون و در سند ازدواج ۱۲شرط برای دادن حق طلاق به خانوم اومده.و البته در رابطه با سوال شما بله در قانون جدید گرفتن همسر باعث ایجاد حق طلاق برای خانم میشه چه همسر دائم چه همسر موقت.

اگه مایلی با این ۱۲ حق بیشتر اشنا بشی مشاورین سامانه وکیل نوین بهت کمک میکنن تنها کافیه یه کلیک ساده کنی و از مشاوره رایگان بهره ببری.

انواع طلاق در قانون چیست؟

طلاق رجعی:طلاق رجعی طلاقی هست که در اون مرد در مدت عده حق رجوع داره.در طلاق رجعی باید به زن نفقه پرداخت بشه.و بهتره اینم بدونی اگر در ایام عده یکی از طرفین فوت کنه از یکدیگر ارث میبرن.البته این نکات در طلاق رجعی هست.

طلاق بائن:در طلاق بائن مرد حق رجوع ندارد.و اگر قصد کند دوباره با همسرش زندگی کند.باید بعد از پایان عده دوباره با یکدیگر ازدواج کنند.

وکیل با تجربه طلاق در مشهد چه ویژگی هایی دارد؟

در کنار تجربه در امر وکالت یک وکیل متخصص باید دانش خودش رو مدام به روز کنه و دانش کافی داشته باشه.

یک وکیل خوب هیچ وقت تضمین برای کار خود به طور صد در صد ارائه نمیده.

ویژگی مهم در امر وکالت امانت داری وکیل هست به صورتی که موکل احساس امنیت کنه.

و در انتها یک وکیل خوب قطعا دارای فن بیان قوی است.ودارای صداقت است.

چگونه با وکیل طلاق در مشهد به صورت انلاین تضمینی طلاق بگیریم؟

با توجه به پیشرفت روند رسیدگی به پرونده ها در حال حاضر نیازی به حضور زوجین در مراحل طلاق نیست.

سامانه وکیل نوین به صورت انلاین و تلفنی امکان مشاوره رو برای موکلین عزیز به صورت رایگان فراهم کرده.ضمن مشاوره رایگان شما رو به بهترین وکلا در مشهد در امر طلاق معرفی میکنیم. 

پیشنهاد یک جلسه مشاوره حضوری را حتما به شما دوستان داریم؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاد که چرا مشاوره حضوری؟

سختی پرونده های طلاق نسبت به پرونده های دیگه بیشتر.نه از جهت کار بلکه از این جهت که طلاق یک امر مکروه هست و ما همیشه در جلسه های مشاوره سعی میکنیم هر دو رو به ادامه زندگی تشویق کنیم.البته در  اخر وقتی دیدیم طلاق اخرین راهکار قطعا به تشکیل پرونده اقدام میکنیم.و البته خدا رو شکر میکنیم که خیلی از زوجین در همین جلسات  تصمیم به ادامه زندگی میگیرن و اگر هم راضی به ادامه زندگی نبودن با صحبت و توافقات از پیچیدگی پرونده های طلاق راحت میشن.

وکیل خانم برای طلاق توافقی در مشهد؟

گاها در پرونده های طلاق زوجین از ما فقط درخواست وکیل خانم میکنن.البته ایتن درخواست ها بیشتر از سمت خانم ها هست به خاطر راحتی خودشون.

این هم باید بگم ما در سامانه وکیل نوین اولین هدفمون اسایش موکلین هست و شما در هنگام مشاوره رایگان اگه مایل باشید که وکیل تون خانم باشه به ما اعلام میکنید و ما هم شما رو به وکلا خانم سامانه معرفی میکنیم.

 

آیا در مدت زمان طلاق در مشهد حتما به وکیل نیاز دارم؟

قطعا با توجه به توضیحات بالا به اهمیت و ضرورت سپردن پرونده های طلاق به وکلا اشنا شدید. و از اون سمت هم متوجه شدید وقتی خودتون بخوایید اقدام کنید باید جدا از هزینه زمان بیشتری هم صرف کنید. اما اگه شرایطش رو ندارید امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشه و با نحوه طلاق در قانون اشنا شده باشید.

در انتها تیم وکیل نوین از شما بابت همراهی تون تشکر میکنه.

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

ثـبت نـام وکـلا و کسـب درآمـد 

با ثـبت نـام در سـامانه وکیـل نـوین روزانـه موکلـینی که نـیاز به وکیل داشته

و از سامانه درخواست وکیل مینمایند به دفتر وکالت  شما ارجاع میگردند.

وکیل نوین هیچ درصدی از پرونده های معرفی شده دریافت نمیکند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما :‌ 05136140000