حقوق خانوادهدعاوی خانوادهطلاقمشهد
موضوعات داغ

وکیل طلاق در مشهد | تلفن وکیل طلاق در سال ۱۴۰۱

وکیل طلاق در مشهد | تلفن تماس وکیل در سال 1401

وکیل طلاق در مشهد | شماره تلفن وکیل

فهرست مطالب

 

سلام به دوستای خوبم من بهروش هستم دانشجوی دکترا حقوق خصوصی در این مقاله سعی دارم علاوه بر معرفی ضمن بهترین وکلای طلاق در مشهد اطلاعات مفیدی رو در خصوص طلاق در مشهد به اطلاعتون برسونم ، نگارش این مقاله سعی شده به زبان عامیانه و راحت نوشته بشه تا شما بزرگواران بتونید کاملا سلیس و روان مباحث دشوار حقوقی رو متوجه بشید .

با توجه به این شرایط مراحل طلاق در مشهد خیلی طولانیه. اما بازم همه چیز بستگی به وکیلی داره که انتخاب میکنید.یا از وکلای متخصص در زمینه طلاق مشورت بگیرید. میتونید با صرف زمان خیلی کم به راحتی طلاق توافقی بگیرید.

تو این مقاله قصد داریم یک سری راهکار برای طلاق توافقی سریع تربهتون پیشنهاد بدیم پس بهتون توصیه میکنم حتما تا انتها مقاله با تیم وکیل نوین همراه باشید.

درخواست وکیل - وکیل نوین

شماره تماس بهترین وکیل طلاق در مشهد رو میخوام باید چیکار کنم ؟

مطابق تحقیقات انجام شده توسط مجله وکیلم باش موسسه حقوقی راه امید در مشهد مجموعه شناخته شده در خصوص طلاق در مشهد فعالیت میکند که با تیم پشتیبانی و فوریت و وکلای متخصص مهریه میتوانند روند طلاق را بهتر انجام دهند تلفن این مجموعه که واقع در قاسم آباد است به شرح زیر میباشد .

نوشته های مشابه

۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷   –   ۰۹۱۵۶۲۲۲۲۱۳  –   ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰    –۰۵۱۳۶۱۴۱۱۱۱

وقتی  سامانه رو بررسی میکردم چند تا سوال خیلی نظرم رو جلب کرد تصمیم گرفتم تا تو این مقاله به چند تا از سوالاتون پاسخ بدم: شاید سوال شما هم باشه.

وکیل طلاق در مشهد ظرف چه مدت میتواند طلاق موکلش را بگیرد ؟

ببین طلاق متناسب با توافقی و یک طرفه متفاوت است ، عموما طلاق توفقی ۳ ماه الی ۴ ماه زمان میبرد که بعضی از وکلا مدعی هستند ظرف ۱۰ روز امکان پذیر است برای این منظور میتوانید با شماره های اعلام شده تماس بگیرید همچنین برای طلاق یک طرفه متناسب با شرایط متفاوت این مدت متغییر است مثلا طلاق یکطرفه از طرف زوجه بر مبنا نفقه شاید حدود ۱ سال و نیم زمان ببرد ، پس بهتره کم کم بریم سروقت این که چه روش طلاقی به درد ما میخوره ، ادامه این مقاله رو مطالعه داشته باشید .

قسمت اول فایل صوتی : آیا همسرتان راضی به طلاق هست یا خیر ؟  حتما گوش کنید 

شرایط گرفتن مهریه به چه صورت است آیا برای طلاق باید مهریه را بخشید ؟

خیلیا از من میپرسن که اگه بخوایم طلاق بگیریم بایستی حتما مهریه را ببخشیم یا نه ؟ باید عرض کنم که در صورتی که همسرتان اموال داشته باشد وکیل متخصص مهریه میتواند ظرف یک هفته کل اموال را توقیف کند و برای طلاق طی ۱۲ راه بستگی به شرایطتان برای طلاق اقدام کند ، به شما توصیه میکنم مقاله مهریه و شرایط زندان در سال ۱۴۰۱ رو مطالعه کنید .

با سلام من وکالت در طلاق دارم آیا میتونم خودم بدون حضور شوهرم و بدون وکیل کار طلاق را انجام دهم ؟

چنانچه از همسرتون وکالت در طلاق دارید و میخواهید در مشهد طلاق بگیرید نیاز به حضور همسرتان در هیچ یک  از مراحل نیست ولی گرفتن وکیل برای شما الزامی است . 

من میخوام طلاق توافقی توی مشهد بگیرم اما زمان ندارم حدودا چقدر زمان میبره؟

در طلاق توافقی وقتی از طرف خود زوجین اقدام بشه بین سه تا پنج ماه زمان میبره اما همین روند اگه به وکیل متخصص سپرده بشه خیییلی خیلی کمتر از زمان گفته شده صورت میگیره.برای مشاوره و اقدام به طلاق توافقی و سریع میتونید به موسسه حقوقی راه امید با شماره های ۰۹۱۵۶۲۲۲۲۱۳ و ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰ تماس بگیرید.  

قسمت دوم فایل صوتی : ویس دوم درخصوص طلاق از ناحیه مرد و شرایط پرداخت مهریه 

همسر من خانمی رو صیغه کردن من چیکار میتونم بکنم آیا میتونم برای طلاق اقدام کنم ؟

مطابق قانون چنانچه همسرتان اقدام ازدواج مجدد نماید بایستی قبل از ازدواج از همسر اول خود و یا دادگاه کسب اجازه کند حال اگر  اقدام به  صیغه و یا عقد دائم بدون رضایت همسر خود کند شما میتوانید با مراجعه به وکیل در مشهد بدون رضایت شوهر برای طلاق اقدام کنید .

برای طلاق در مشهد چه مدارکی لازم است که به وکیل ارائه شود  ؟

خیلی از موکلین پس از مراجعه به دفتر وکیل طلاق در مشهد متوجه میشن که مدارکی ضروری بوده ولی همراهشان نیست لذا در این خصوص توصیه میشود حتما مقاله مدارک مورد نیاز برای طلاق را مشاهده کنید در این خصوص اینجا را کلیک کنید .

وکیل طلاق در مشهد

 

هزینه وکیل برای طلاق در مشهد:

هزینه وکیل در وکیل نوین مشخص میباشد و وکلای وکیل نوین در شهر مشهد با تعرفه معین شده برای طلاق در مشهد ویا طلاق در تهزان اقدام مینمایند بعضی از وکلا مدعی هستند که میتوانند طلاق توافقی را ظرف ۱۰ روز بگیرند ولی حالت عادی برای طلاق ۴۵ روز مشاوره و ۲ ماه حدودا زمان میبرد معمولا وکلایی که مدعی هستند میتوانند طلاق را ظرف ۱۰ روزه بگیرند با هزینه هر طرف ۵ میلیون تومان و وکلایی که طلاق را ۳ الی ۴ ماهه میگیرند هزینه طلاق توافقی به مبلغ هر طرف ۲ میلیون و پانصد هزار تومان دریافت مینمایند قابل ذکر است که این رقم برای سال ۱۴۰۱ در مجموعه وکیل نوین وکیل طلاق توافقی مشهد میباشد و میتوانید برای طلاق ۱۰ روزه و سه الی ۴ ماهه با شماره های بالا تماس بگیرید .

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص طلاق در مشهد اینجا را کلیک کنید.

وکیل خانم برای طلاق در مشهد:

گاها در پرونده های طلاق زوجین از ما فقط درخواست وکیل خانم میکنن.البته ایتن درخواست ها بیشتر از سمت خانم ها هست به خاطر راحتی خودشون لذا برای ارتباط با وکیل خانم در مشهد اینجا را کلیک کنید .

مراحل انجام طلاق توسط وکیل خوب در مشهد برای طلاق:

یک وکیل خوب درمشهد برای طلاق  چند مرحله را طی مینماید :

مرحله اول : اخذ گواهی از مرکز مشاوره طلاق 

مرحله دوم : تنظیم دادخواست طلاق و ثبت آن

مرحله سوم : ارجاع به دادگاه

مرحله چهارم : تشکیل جلسه دادگاه و اثبات شروط طلاق و داوری

مرحله پنجم : صدور رای طلاق با قابلیت اعتراض

مرحله ششم : اجرای صیغه طلاق و ثبت در شناسنامه

همسرم راضی به طلاق نیست وکیل طلاق چگونه میتواند طلاق بنده را بگیرد ؟

سوالی که خیلی از خانم ها این است که شوهرشان راضی به طلاق نیست آیا میتوانند برای طلاق اقدام کنند بایستی عرض کنم که برای طلاق ۱۲ شرط که در سند ازدواج آمده است که عموم آقایون چشم بسته امضا مینمایند ، حالا میگین این یعنی چه ؟ بایستی عرض کنم که در صورتی که هریک از شرایط سند ازدواج محقق بشه شما بدون رضایت همسرتون میتونید برای طلاق اقدام کنید که در این راستا به شما توصیه میکنم همین الان با شماره های اعلام شده تماس بگیرید و شرایط زندگیتون رو بیان کنید تا کارشناسان ما به راحتی شما را راهنمایی نماید در این خصوص با شماره های اعلام شده بالا تماس حاصل فرمایید و در پایین تعدادی از این شرایط را بیان میکنیم .

 1. طلاق بر مبنا نفقه (برای مطالبه نفقه این مقاله را مطالعه کنید )
 2. طلاق بر مبنا ضرب و شتم
 3. طلاق بر مینا عسرو حرج
 4. طلاق بر مبنا مشکلات جنسی ( عنن )
 5. طلاق برمینا سابقه زندان

شوهر من خیلی اهل دختر بازیه و یکسر منو کتک میزنه میتونم برای طلاق اقدام کنم ؟ 

در صورتی که شما بتونی رابطه نامشروع ایشون و ضرب و جرحی که با شما داشتند رو اثبات کنید وکالت در طلاق رو بدست میارید و میتونید برای طلاق اقدام کنید 
( برای مشاهده مقاله روش شکایت رابطه نامشروع در مشهد اینجا را کلیک کنید ) 

همسرم آلت تناسلی کوچکی دارد آیا میشود بر مبنای آن برای طلاق اقدام کرد ؟ 

آلت کوچک از موارد طلاق نیست ولی اگر چنانچه قسمتی از آن قطع شده باشد و یا مشکل عنن داشته باشد میتونید بر مبنای آن اقدام کنید . ( منظور از عنن یعنی اینکه کلا مرد نتواند در هیچ زمانی حالت نعوض بدست بیاورد .)

وکلای نوین وسایل جهیزیه مان را چه مدته میتوانند از منزل شوهرم خارج کنند ؟ 

وکلای سامانه وکیل نوین میتوانند از طریق تامین خواسته حدودا ظرف یک هفته از عقد قرارداد وکالت حکم استرداد جهیزیه تان را  از طریق دادگاه بگیرند بدون اینکه زوج مطلع از اقدام قضایی شود سپس از طریق مامورین کلانتری اقدام به ورود به منزل و خارج کردن وسایل جهیزیه نموده  . برای اطلاع بیشتر مقاله استرداد جهیزیه را مطالعه داشته باشید . 

آیا وسایلی که توسط همسرم هم خریداری شده میتوانم از منزلش به عنوان جهیزیه خارج کرد ؟ چون در سیاهه آمده است ؟

خیر وسایلی که زوج خریداری کرده متعلق به زوج است و وسایلی که زوجه خریداری کرده متعلق به زوجه است هرچند در سند ازدواج و یا سیاهه بیان شده باشد که مثلا سرویس چوب تعهد زوج است به خرید برای منزل مسکونی 

شوهرم خیلی اهل صیغه کردنه میتونم بر مبنای اون برای طلاق اقدام کنم ؟ 

چنانچه مردی بخواهد ازدواج کند بایستی از همسر خودش اجازه بگیره در غیر اینصورت خانم میتونه بدون اجازه همسرش برای طلاق اقدام کنه و مطابق رای دیوان عالی کشور این ازدواج مرد فرقی نمیکنه که ازدواج موقت باشه یا دائم ولی این نیازه که خانم مدرکی دال بر صیغه داشته باشه 

آیا بعد طلاق حضانت فرزند با پدر است یا مادر ؟

حضانت فرزند تا سن ۷ سالگی با مادر است و پس از آن با پدر حال ممکن است تحت شرایط این حضانت تغییر کنید که ما مقاله ای زیبا در این خصوص داریم شما میتوانید برای مطالعه اینجا را کلیک کنید .

وکیل طلاق توافقی در مشهد:

مشهد وکیل پایه یک دادگستری بسیار دارد اما چنانچه دنبال وکیل طلاق توافقی هستید و میخواهید به فوریت روند طلاق خود را به اتمام برسانید با شماره ۰۹۱۵۶۲۲۲۲۱۳ ، ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰ تماس حاصل فرمایید و از دفتر نوبت اخذ کنید .

اگر وکیل بگیرم نیاز به حضورم در دادگاه هست ؟

چنانچه شما وکیل بگیرید وکیل تمامی جلسات دادگاه را حاضر میشود و هیچ دادگاهی نیاز به حضور شما نیست و از مرحله ثبت دادخواست تا رای دادگاه تماما با وکیل است ، البته قابل ذکر است درصورتی که شما تمایل داشته باشید میتوانید در دادگاه حضور داشته باشید . 

حق الوکاله وکیل طلاق در مشهد چقدر است ؟ 

حق الوکاله طلاق متناسب با شرایط شما متفاوت است اعم از اینکه طلاق توافقی باشد و یا طلاق یکطرفه و اینکه از طرف خانم باشد یا از طرف آقا متفاوت است ولی عموما پرونده طلاق از ۳ میلیون تومان شروع میشود به بالا ولی با این کیفیت که تمام امور توسط وکیل انجام خواهد پذیرفت . 

چرا معمولا خانم ها در زمان طلاق نفقه خود را اقدام میکنند ، آیا به پول آن نیاز دارند ؟؟

نه دوست عزیز معمولا وکلا نفقه را به چند دلیل اقدام میکنند :
۱.    فشار مالی به زوج جهت راضی شدن به طلاق توافقی 
۲.    مستند به سند ازدواج چنانچه زوج ظرف ۶ ماه نفقه زوجه خود را پرداخت نکند خانم وکالت در طلاق رو بدست می آورد و بدون رضایت شوهر میتواند برای طلاق با تمامی حق و حقوقات اقدام کند . 
۳.    با محکومیت زوج به نفقه جاریه عموما ملزم به تهیه مسکن متناسب با شان خانم و خرید وسایل منزل و پرداخت ماهیانه مبلغی بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان مناسب با شان خانم میشود . ( هی بیچاره ما مردا )
نفقه معمولا قابلیت ۳ طرح دعوا را دارد : 
۱.    نفقه جاریه مطابق اونچه بالا عرض شد .
۲.    نفقه معوقه ( یعنی نفقه گذشته خانم مثلا ۱ سال گذشته اگه آقا نفقه پرداخت نکرده باشه خانم میتونه یکجا بگیره )
۳.    ترک انفاق کیفری ( که اینجا اگه زوج نفقه پرداخت نکنید برای اون محکومیت زندان دارد . 
اینکه کدوم و شما اقدام کنی براتون بهتر باشه و حدودا چقدر براتون نفقه میبرن رو میتونی با ثبت درخواست وکیل و مشاوره فوری با وکیل به رایگان تلفنی صحبت داشته باشید و راهنماییتون کنند . 

من ازدواج کردم ولی خانمم پرده بکارت نداره آیا میتونم طلاق بدم و اینکه آیا مهریه بهش تعلق میگیره ؟ 

اگه شما تازه ازدواج کردید و هنوز رابطه جنسی نداشتید و به تازگی متوجه این مسئله شدید میتونید از طریق فسخ نکاح اقدام کنید و به همسرتون هیچ مهریه ای تعلق نمیگره ولی اگر رابطه جنسی داشتید بحثش جداست و باید تلفنی صحبت کرد . 

شوهرم راضی به طلاق نمیشه آیا وکلای نوین میتوانند طلاق من رو بگیرن ؟ 

بایستی عرض کنم که وکلای سامانه ما راضی به جدایی شما نیستن و قبل از هرچیزی به شما توصیه میکنیم قبل از اینکه به وکلای نوین مراجعه کنید ابتدا با روانشناسان متخصص مشورت داشته باشید و اگر تصمیمتون قطعی شد مبنی بر طلاق و دیدید راهی نداره ما بقی کار رو به وکیل بسپارید ، در سند ازدواج شما ۱۲ شرط اومده که وکیل میتواند از طریق این ۱۲ راه متناسب با شرایط زندگی تان پس از بررسی اقدام کند . 

خانمم با یک آقایی رابطه داره ، چیکار کنم من ؟ میتونم طلاقش بدم ؟  آیا مهریه بهش تعلق میگیره ؟

شما میتونید رابطه نامشروع از همسرتون و اون آقا شاکی بشید و به شلاق محکومشون کنید ، البته بگم که حتی در صورت اثبات هم مهریه به خانمت تعلق میگیره و اینم بگم که هر زمانی بخوای میتونی برای طلاق اقدام کنی ، البته توصیه میکنم حتما به وکلای ما صحبت داشته باش تا بهت راهنمایی کنن که چجوری وارد مذاکره بشی که خانم مهریه رو ببخشه و جدا بشی 

من پول ندارم وکیل طلاق در مشهد بگیرم چکار کنم ؟

شما میتونید از طریق قرارداد مشاوره با وکلا تمامی اقدامات و دادخواستاتون رو وکیل تنظیم میکند ولی امورش را خودتان انجام میدهید و قبل از هر جلسه توسط وکلا کاملا راهنمایی و توجیه میشد و نگران مبلغ هم نباشید چرا که با هزینه بسیار ناچیز تا انتهای کار کنار شما هستند . 

آیا راسته میگن مهریه بیشتر از ۱۱۰  تا سکه به خانم  تعلق نمیگیره ؟ 

اگه آقا پولدار باشه تا ۱۰۰۰ تا سکه که هیچ بلکه بیشترم میشه گرفت ولی اگه تمکن مالی نداشته باشه تا ۱۱۰ سکه است البته بگما بستگی داره فهمیده باشه تو میخوای اقدام کنی یا نه چون معمولا ما آقایون در چنین مواقعی زود اموالمونو میزنیم به نام این و اون و البته اگه هنوز مطمئن هستید که اموال داره به نامش میتونی پروندت رو به وکلای مجموعه ما بسپاری تا ظرف ۱۵ روز اموال و توقیف کنن .

چنانچه بخواهم وکالت طلاقم رو در مشهد به وکلای نوین بسپارم چیکار باید بکنم ؟ 

شما کافیست از طریق فرم درخواست وکیل اقدام کنید در لحظه تلفن و اطلاعات وکیل متخصص طلاق در مشهد برای شما نمایش و میتوانید در همین لحظه به ایشان تماس بگیرید و شرایطتتون رو بیان کنید و به دفتر وکالت ایشان مراجعه و در صورتی که از فن بیان و اطلاعات ایشان مطمئن شدید وکالتتان را به ایشان بسپارید . 

در انتها تیم وکیل نوین از شما بابت همراهی تون تشکر میکنه.

۵/۵ - (۱۱ امتیاز)

۰%

امتیاز کاربران: ۴.۳۲ ( ۵ رای)

ثبت نام وکلا
ثبت نام وکلا

۱۳ دیدگاه

 1. سلام ممنون از توضیحات خوبتون.
  اگه امکانش باشه برای پرونده مهریه یه سوال داشتم همسر من مهندس هستن( حتی داخل سند ازدواج هم قید شده ک مهندس هست) خونوادشون هم فوق العاده ثروتمند ولی هر دادگاهی میریم میگه من بیکارم، حتی سربازی هم نرفتم و از این حرفا. همه اموالشم ب نام یکی دیگه زده
  پیش چندتا وکیل رفتم تا الان ولی خیلی نا امیدم کردن، همه میگن دستت جایی بند نیست و کاری نمیتونی بکنی
  پس حق من چی میشه؟ خواهش میکنم اگه راهی هست کمکم کنید

  1. با سلام
   موضوع شما نیاز به بررسی بیشتر داره، ولی به طور کلی شما می توانید حق خود را بگیرید. باتوجه به صحبت های شما، یا میتوانید از طریق خیار تدلیس و یا خیار تخلف شرط حق فسخ ازدواج را بگیرید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۷ و یا ۰۲۱۲۲۲۲۱۶۶۳ تماس بگیرید تا موضوع بیشتر بررسی شود

 2. سلام خسته نباشید سوالی داشتم در مورد حضانت فرزند پسر تا چه سنی پدر میتواند اقدام کند برای حضانت فرزند؟

  1. با سلام، به صورت کلی حضانت فرزند تا ۷ سالگی با مادر و ۷ تا ۱۵ با پدر. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۷ و یا ۰۲۱۲۲۲۲۱۶۶۳ تماس بگیرید تا موضوع بیشتر بررسی شود

 3. ممنون از مطالب خوبتون
  شوهرم به من خیانت کرده ایا من میتونم ازش جدا بشم و طلاق بگیرم ؟؟؟

  1. بله امکانش وجود داره. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۷ و یا ۰۲۱۲۲۲۲۱۶۶۳ تماس بگیرید تا موضوع بیشتر بررسی شود.

  2. بله خیانت یکی از موارد عسرو حرج عموما محسوب میشود که برای آن ابتدا نیاز به طرح دعوای رابطه نامشروع است و سپس پس از اثبات دادخواست طلاق داده شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما :‌ 05136140000