معرفی وکیل

وکیل در کرج

مجموعه حقوقی وکیلم باش با بهره‌مندی و همکاری وکلاء مجرب و متخصص، و همچنین با برخورداری از تیمی متشکل از مشاوران حقوقی زبده در استان کرج آماده خدمت‌رسانی به هموطنان عزیزمان در زمینه‌های حقوقی و کیفری شامل طلاق فوری، خانواده، مهریه، انحصار وراثت، قرارداد، سفته، حضانت، چک، کیفری، کلاهبرداری، ضرب و جرح، نفقه و… می‌باشد. گروه وکلای وکیلم باش در راستای امر مشاوره، قبول و پذیرش دعاوی تخصصی توسط حرفه‌ای‌ترین وکیل در کرج در تمامی زمینه‌های کیفری و حقوقی به فعالیت می‌پردازد. از این روی در جهت افزایش راندمان و هماهنگی برای مراجعین محترم کرجی، خدمات مشاوره حقوقی و ثبت درخواست وکیل به شکل اینترنتی در نظر گرفته شده است.

پیچیدگی مشکل حقوقی و یا فکر کردن به این موضوع که برای حل شدن آن نیازمند صرف هزینه‌های هنگفت دارید؛ از نظر متخصصین وکیلم باش دلایل کافی و مناسبی برای پیش بردن پرونده بدون وکیل نیست. از این گذشته، وکلای ما بیش از ارائه اطلاعات حقوقی در زمینه مشاوره عمل ‌می‌کنند. آنها مشاوره‌های استراتژیکی را به موکل ارائه می‌دهند که به شکل مهارت‌های پیشرفته فنی برای حل مشکلات حقوقی در دادگاه عمل ‌می‌کند. در حالت ایده‌آل شما ممکن است یک وکیل در کرج را پیدا کنید که مایل باشد به عنوان مربی قانونی شما شروع به فعالیت کند. اما فقط در صورت لزوم مشاور رسمی قانونی خود را اعمال می‌کند.

چنانچه دنبال وکیل متخصص این حیطه در شهر خودتان هستید ویا مشاوره تلفنی رایگان میخواهید کافیه تنها این فرم را تکمیل نمایید .

روش انتخاب بهترین وکیل در کرجوکیل در کرج

همه افرادی که به مشکل قانونی برخورد می‌کنند؛ برای حل آن به اطلاعات حقوقی درست و قابل فهم نیاز دارند. البته درست است که وکلا منابع اصلی این اطلاعات هستند؛ اما تعهد و التزام به داشتن صداقت در برابر موکل یک ویژگی حیاتی برای بهترین وکیل در کرج و یا هر نقطه و موقعیت جغرافیایی دیگر است. صادقانه اذعان می‌کنیم که خوشبختانه وکلا بسیاری در کشور فعال هستند که در زمان مشاوره با شما همکاری خواهند کرد که تا حدودی دانش کافی در مورد اصول قانونی و رویه‌هایی را که برای مقابله با مشکل خود نیاز دارید را کسب کنید. اما قانون آنقدر هوشمندانه طراحی شده است که همه افراد در فرصت کم و با تجربه اندک قادر به فراگیری تمامی پیچ و خم‌های عبور از آن نیستند.

از این سو همانطور که گفتیم برای دسترسی و انتخاب یک وکیل در کرج که علاوه بر دارا بودن دانش کافی در زمینه علم حقوق، مسلط بر فنون و شیوه دفاع در دادگاه باشد؛ باید خصلت متعهد بودن به صداقت در برابر موکل را هم در او جستجو کنید. شاید در نظر اول این ویژگی نکته چندان مهمی به نظر نرسد؛ اما با پیشرفت پرونده قاعدتا موکل متوجه خواهد شد که این فاکتور، تکلیفی را نیز برای او ایجاد می‌کند. طبق قانون وکیل یک پرونده نباید مرتکب اشتباهی شود که متضمن ورود زیان به موکل و تضییع مصلحت او گردد. این اصل نیز طبق ماده قانون ۴۱ وکالت مطرح شده است که وکیل را ملتزم به اتخاذ روش شرافت‌مندانه در اعمال حق موکل می‌نماید. بنابراین صداقت در عمل و گفتار لازمه انتخاب موکل برای یک وکیل در کرج است.

 

رابطه انتخاب بهترین وکیل در کرج و مدت زمان دادرسی

همانطور که می‌دانید مدت زمان لازم از جریان دادخواست تا رسیدگی به دادرسی، به تفکیک دعاوی در دادگاه شهرستان کرج متفاوت ‌می‌باشد. اما در این میان یکسری از اتفاقات ‌می‌تواند زمان دادرسی را تغییر دهد. در مواردی هم در روند رسیدگی به پرونده‎های حقوقی چه در شهر کرج و یا سایر مناطق، بعضا پیچیدگی‎هایی وجود دارد که گاهی اوقات صاحبان دعوی را دچار سردرگمی و حیرت می‎کند. از این رو لازم است یک وکیل در کرج علاوه بر دارا بودن مهارت و زبر دستی، با رعایت موارد قانونی، از تأخیر در رسیدگی و تجدید جلسات غیر ضروری اجتناب کرده و مراقبت‌های لازم را از سیر پرونده انجام دهد تا زمان رسیدگی به حداقل برسد.

بخش زیادی از امور جریان رسیدگی به پرونده عمدتا به وظایف بهترین وکیل در کرج مانند نظارت مستمر او بر جریان دادرسی، حصول اطمینان از استعلام‌های مورد نیاز قانونی دادگاه از مراجع ذیصلاح، پیگیری ابلاغیه‌ها و اخطاریه‌ها، تهیه مدارک کامل و شفاف طبق قوانین مندرجه و همچنین توجه به وقت دادرسی، زمان لازم برای اعتراض در دادگاه تجدید نظر، زمان اعلام شده برای اجرای احکام و… باز ‌می‌گردد.. لیکن یک وکیل نباید صرف تراکم کاری زیاد، مسئولیت‌ها و وظایف خود را با اهمال و کندی انجام دهد. زیرا در دعاوی که توسط بهترین وکیل در کرج مطرح می‌گردد؛ مسئولیت این نظارت و رسیدگی‌ها به عهده وی قرار می‌گیرد. قابل اذعان است که یکی از انگیزه‌های اصلی موکلین در مراجعه به بهترین وکیل در کرج برای تعقیب دعوی خود را می‌توان اعمال این قبیل نظارت‌ها و مراقبت از حسن جریان اداری پرونده دانست. این عوامل تک به تک ‌می‌توانند در سرعت بخشیدن به جریان دادرسی مسمر ثمر واقع شوند.

هر چند در قراردادهای وکالت بین موکل و وکیل، معمولا این شرط به شکل صریح ذکر نمی‌شود و بهترین وکیل در کرج نیز هیچگونه مسئولیتی را در مورد طول زمان دادرسی نمی‌پذیرد. اما تعیین نکردن این مسئولیت در قرارداد، از لزوم اعمال نظارت و انجام مراقبت‌های لازم به منظور جلوگیری از تجدید وقت‌های غیرضروری به جهت امور دفتری را ‌نمی‌توان خارج از تعهدات یک وکیل در کرج دانست و از هجمه این تعهد نمی‌کاهد. زیرا همانطور که قاضی پرونده علاوه بر انجام رسیدگی‌های قضایی و تمیز حق از باطل، مسئول اعمال مدیریت درست نسبت به جریان امور دفتری دادگاه به منظور احقاق حق است؛ مسئولیت بهترین وکیل در کرج نیز علاوه بر وظیفه دفاع قضایی از موکلش برای استیفای حق تضییع شده از وی، گستره بیشتری دارد. زیرا او طبق قرارداد فی‌مابین موکل و خود، این وظیفه را پذیرفته است که انجام یک دادرسی روان و روبه جلو را تا آنجا که مربوط به توانایی وی در رفع موانع اداری جریان دعوی است، تضمین نماید. از این رو می‌توانید با انتخاب یک وکیل در کرج که سابقه درخشانی در کارنامه حقوقی خود دارد؛ علاوه بر نتیجه موفقیت‌آمیز پرونده و طرح دعوی، زمان دادرسی را به حداقل برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خواست تماس با وکیل حرفه ای 

با سلام ممنون از این که وکلای معراج را انتخاب کردید ،فرم ذیل را تکمیل کرده ظرف یک ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و وکیل متخصص معرفی میگردد .