پرسش و پاسخ کیفریدعاوی کیفرینمونه دادخواست و شکوائیه

شکوائیه جرم ربا خواری

←شکوائیه جرم ربا خواری→

نحوه تنظیم قانونی شکوائیه جرم رباخواری در برگ های عادی و یا چاپی ذیل بدین شرح می باشد:

برای مشاوره با وکلای جرم ربا خواری با شماره ۰۹۰۲۶۲۲۰۳۲۲ تماس حاصل نمائید.

چنانچه دنبال وکیل متخصص این حیطه در شهر خودتان هستید ویا مشاوره تلفنی رایگان میخواهید کافیه تنها این فرم را تکمیل نمایید .

نوشته های مشابه

۶ دیدگاه

  1. سلام.برادرم حدود ۶سال به زندان افتاد خانواده من زنش را بیرون کردن و بچه اش که الان یه دختر بیست ساله است را گرفتن.وما هم اصلا دنبال زنش نرفتیم الان سه سال است که ازاد شده. خودشم دنبال زنش نرفت.حالا زنش رفته درخواست مهریه کرده ولی ما شنیدیم که شوهر کرده چگونه میتوانیم مهریه رو بهش ندهیم.

  2. سلام خسته نباشید

    من مبلغی رو به عنوان قرض به یکی از آشنایان دادم، و به همان میزان هم سفته گرفتم، منتهی طبق قراردادی که داشتیم و به اصرار وام گیرنده قرار شد ماهانه ۱% به من سود بدهد ( تقریبا همان سودی که بانک به حساب من واریز میکرد ) و ما این موضوع را در قرارداد درج و امضا کردیم، حالا نه سود کامل و نه اصل پول را پرداخت نکرده، میخواستم بپرسم من اگر ازش شکایت کنم موضوع ربا ( برای وام دهنده ) در این موضوع صدق میکند یا خیر؟

  3. سلام
    برادرم ورشکست شده بود ناچار از یکی مبلغی پول گرفته بعدا فهمیدیم نزول بوده! موعد سررسیدش ۴ میلیون به طرف داده اما سفته ۴ میلیونی رو پس نگرفته و توافق کردن نهر امسال ۶ میلیون باقی مانده رو پرداخت کنه اما ربادهنده دوتا سفته که مجموعا ۱۰ میلیون بوده رو اجرا گذاشته و درخواست خسارت تاخیر هم کرده برادرم محکوم شده علاوه بر مبلغ سفته ها ۳ میلیون هم حریمه تاخیر بده، الان راهی هست بدون اینکه برادرم نیز شریک جرم تلقی شه پول اضافی که میخواد رو ندیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خواست تماس با وکیل حرفه ای 

با سلام ممنون از این که وکلای معراج را انتخاب کردید ،فرم ذیل را تکمیل کرده ظرف یک ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و وکیل متخصص معرفی میگردد .