نمونه دادخواست و شکوائیهپرسش و پاسخ کیفریحقوق کیفری

شکوائیه جرم ربا خواری

←شکوائیه جرم ربا خواری→

نحوه تنظیم قانونی شکوائیه جرم رباخواری در برگ های عادی و یا چاپی ذیل بدین شرح می باشد:

برای مشاوره با وکلای جرم ربا خواری با شماره ۰۹۰۲۶۲۲۰۳۲۲ تماس حاصل نمائید.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

ثبت نام وکلا
ثبت نام وکلا

نوشته های مشابه

۱۰ دیدگاه

 1. سلام.برادرم حدود ۶سال به زندان افتاد خانواده من زنش را بیرون کردن و بچه اش که الان یه دختر بیست ساله است را گرفتن.وما هم اصلا دنبال زنش نرفتیم الان سه سال است که ازاد شده. خودشم دنبال زنش نرفت.حالا زنش رفته درخواست مهریه کرده ولی ما شنیدیم که شوهر کرده چگونه میتوانیم مهریه رو بهش ندهیم.

 2. سلام خسته نباشید

  من مبلغی رو به عنوان قرض به یکی از آشنایان دادم، و به همان میزان هم سفته گرفتم، منتهی طبق قراردادی که داشتیم و به اصرار وام گیرنده قرار شد ماهانه ۱% به من سود بدهد ( تقریبا همان سودی که بانک به حساب من واریز میکرد ) و ما این موضوع را در قرارداد درج و امضا کردیم، حالا نه سود کامل و نه اصل پول را پرداخت نکرده، میخواستم بپرسم من اگر ازش شکایت کنم موضوع ربا ( برای وام دهنده ) در این موضوع صدق میکند یا خیر؟

 3. سلام
  برادرم ورشکست شده بود ناچار از یکی مبلغی پول گرفته بعدا فهمیدیم نزول بوده! موعد سررسیدش ۴ میلیون به طرف داده اما سفته ۴ میلیونی رو پس نگرفته و توافق کردن نهر امسال ۶ میلیون باقی مانده رو پرداخت کنه اما ربادهنده دوتا سفته که مجموعا ۱۰ میلیون بوده رو اجرا گذاشته و درخواست خسارت تاخیر هم کرده برادرم محکوم شده علاوه بر مبلغ سفته ها ۳ میلیون هم حریمه تاخیر بده، الان راهی هست بدون اینکه برادرم نیز شریک جرم تلقی شه پول اضافی که میخواد رو ندیم؟

 4. باسمه تعالی
  موضوع : طرح رتبه بندی فرهنگیان !
  ( بخشنامه وزارتی ۱۸۵۱۷۹ تاریخ ۹۸/۱۰/۴)
  طبق بند ۲-۲ و ۵ ، رتبه بندی از تاریخ ۹۸/۷/۱ بر اساس این شیوه انجام می شود و ارتقای شغلی های قبلی کان لم یکن خواهد شد و افراد بر اساس رتبه فعلی که قرار دارند از رتبه ۱ تا ۵ رتبه بندی می شوند.
  حال سوال اینجاست تکلیف کسانی که در شیوه قبلی، از مهر امسال به بعد مشمول رتبه از مقدماتی تا عالی می شده اند یا پس از سالها انتظار در شرف دریافت آن بوده اند، چیست؟
  مثال : من در یکم آذر ۹۸ پس از ۳ سال خدمت در مناطق کمتر توسعه یافته منتظر صدور حکم جدید خود بودم و این حکم اجرا شد و حقوق آن را دریافت کردم (مبلغ ۴۲۰۰۰۰ تومان )ولی این حکم در ماه دی که حکم رتبه بندی جدید اجرا شد حذف گردید و ۲ سال و ۱۰ ماه قبل نادیده گرفته شده و باید در همین درجه فعلی ، رتبه بندی شوم و سپس پس از سه سال توقف به رتبه بالاتر بروم
  یعنی طبق شیوه قبلی مثلا در آذر ماه ۹۸ مبلغ ۴۲۰۰۰۰تومان حکم رتبه جدید عالی زده شد ، آن را حذف کرده و به جای آن یک حکم ۵۰۰ تومانی رتبه بندی زدند! و رتبه ای که اکنون باید بدهند را پس از سه سال توقف ( یا با حذف تعجیل مناطق محروم پس از ۶ سال!) و همچنین آزمون و تعیین صلاحیت و … بدهند؟
  در یک جیب پول رتبه بندی گذاشته شد و از جیب دیگر با ندادن رتبه جدید ( که موعد آن برای بسیاری از همکاران پس از چندین سال فرا رسیده )، همان مبلغ حذف و برداشته می شود!
  پس چه فرقی کرد؟
  چه رتبه بندی اتفاق افتاد؟
  آیا این جز تضییع حق و بی انگیزه کردن معلم نیست؟
  نکته دوم : حذف امتیاز تعجیل در ارتقای رتبه ، به واسطه خدمت در مناطق محروم و نادیده گرفتن زحمات همکاران شاغل در این مناطق است.
  لطفا راهمایی کنید چگونه می توان حقمان را بگیریم

 5. سلام وقت شما بخیر
  ضمن عرض خسته نباشید خواستم اگه مشکلی نیست سوالی بپرسم؟
  شما مشاوره میدید؟
  مادر من گیر یک آدم ربا خوار افتاده که هیچی واسه مادرم باقی نمونده
  این کم سواد و اون زیرک، به بهانه قرض از ایشون سفته گرفته ولی مادرم الان چند ساله فقط داره سود میده….
  من تهران مادرم نهاوند
  تورا به یگانگی خدا کمکش کنید
  هیچکس رو نداره

 6. سلام من دو سال پیش مبلغ ۱۰م ت ازکسی نزول کردم ومبلغ ۲۰م ت ازم چک گرفته.الان هم پولشو میخواد منم ماهی۷۰۰ تومن سود دادم حالاچیکارکنم؟؟؟

 7. سلام‌و ضمن تشکر بنده ۸۵۰ میلیون ۴ سال پیش به کسی دادم و قرار شد ظرف مدت دو هفته با سود مختصری بپردازد بنده به عنوان تضمین وکالت یک عدد اپارتمان که ارزش ان حدود ۳۰۰ میلیون بود را گرفتم به علاوه دو فقره چک مجزا هر یک به مبلغ ۸۵۰ میلیون . ایشان پول را ندادند بنده اپارتمان را به نام خودم زدم و هر دو چک را به اجرا گذاشتم و محکومش کردم و اجراییه هم گرفتم ولی ایشان اعسار زدند و مالی هم نداشتند. با توجه به اینکه ایشان بابت بیس از ۵۰۰ میلیون کماکان به بنده بدهکار است ایا میتواند به جرم رباخواری از من شکایت کند؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما :‌ 05136140000