پرسش و پاسخ حقوقی

در صورت تصادف چگونه میتوان افت قیمت خودرو را گرفت

سوال از کارشناس وکیلم باش : با سلام بنده تصادف کرده ام و بیمه تنها قیمت تعمیر ماشین را به من پرداخت میکند و افت قیمت ماشین را به بنده نمیدهد بایستی به کجا مراجعه کنم و چه مراحلی دارد 

پاسخ کارشناس وکیلم باش مهدی حسینی : با سلام بهتر است بدانید که بر اساسِ قانون بیمه شخص ثالث، خسارات مالی وارد شده به خودروی زیان دیده تا سقف بیمه نامه بیمه شخص ثالث تحت پوشش قرار می ‌گیرد. بر اساس قانون جدید تا سقف هفت میلیون تومان هم نیازی به کروکی نیست و بدون کروکی نیز خسارت توسط شرکت بیمه پرداخت می شود.

چنانچه دنبال وکیل متخصص این حیطه در شهر خودتان هستید ویا مشاوره تلفنی رایگان میخواهید کافیه تنها این فرم را تکمیل نمایید .

در فرض سوال  طبق ماده ۱ و ۲ قانون مسئولیت مدنی، هرگاه کسی به دیگری چه عمد و چه غیرعمد، خواه مباشرتا یا به تسبیب، خسارتی وارد کند، مسئول جبران خسارت است. در این راستا شخص متضرر باید برای تامین دلیل برآورد خسارت ناشی از افت قیمت به شورای حل اختلاف مراجعه کند. پس از ثبت دادخواست، کارشناس مربوط به تصادفات تعیین می ‌شود که ایشان با ملاحظه خودرو و یا در مواردی عکس‌ های تصادف، خسارت افت ماشین را محاسبه و برآورد می‌ کند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۵۱۳۶۱۴۴۶۴۴ تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در خواست تماس با وکیل حرفه ای 

با سلام ممنون از این که وکلای معراج را انتخاب کردید ،فرم ذیل را تکمیل کرده ظرف یک ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و وکیل متخصص معرفی میگردد .